Jak jsme vás již informovaly, Rowenta přišla před měsícem na trh se zbrusu novým IPL přístrojem Instant Soft Compact EP9600. Z redakce se ujala testování editorka Kristina a produkční Klára. Jak se jim s novinkou pracovalo a proč byste si domácí IPl měly pořídit i vy?

Kristina

První recenze, se kterou jsem si vážně dala na čas. Domácí IPL od Rowenty je sice v prodeji teprve od března, ale já už ho doma testuji od listopadu. Pět měsíců už jsou podle mého dostatečně dlouhá doba, abych vám mohla předat doporučení. A já vám ho dám!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

rowenta_cela

Hned na začátku musím říct, že většinu holení jsem vždy dělala žiletkou a jen posledních pár let v létě používám epilátory. Tím pádem jsem se s IPL setkala vlastně poprvé, a tak jsem byla nesmírně zvědavá na výsledky. V první fázi jsem si tak první měsíc dělala jen jednu nohu a na druhé jsem si udělala pruh. Mezi jednotlivými použitími by měl proběhnout alespoň týden.

První blikání na nohu nemělo žádný výsledek, možná dva tři chloupky znovu nevylezly, ale po druhém použití jsem se nestačila divit. Na nohou byla místa, kde mi za další týden nevyrostlo vůbec nic. Třetí aplikace o to lepší a po čtvrté jsem si dala tři týdny pauzu a normálně vylezly asi jen tři chloupky na celém lýtku!!! Na fotce vidíte detail pruhu na druhé noze a ten rozdíl v místě, kde proběhly tři aplikace a kolem probíhal růst.

detail_chlup

Když jsem vynechala jednu nohu, pokračovala jsem na druhé a poté společně následovalo páté, šesté a sedmé použití. Dávám si už větší rozestupy mezi jednotlivými aplikacemi a v tuhle chvíli pořád zůstává pár chloupků, ale jinak na nohy žiletkou vůbec nemusím. V návodu píší, že absolutní odstranění chloupků nastane až po používání 12 -15 měsíců, přičemž teď už stačí jednou za tři týdny. Tak po roce dám zase vědět. :))

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

rowenta_laser

Abych nezapomněla, tak lýtka mi trvají každé 20minut, kolem 15 minut obě paže, podpaží kolem 5 minut a třísla, respektive jen bikini line cca 5 minut. Celá aplikace tedy zabere hodinu a pár minut navíc. 

A jaké jsou podle mě výhory Rowenty IPL - INSTANT SOFT COMPACT EP9600

  • stoprocentní dlouhodobá účinnost u nohou
  • skoro bezbolestná aplikace 
  • jednoduchost v manipulaci
  • velikost přístroje akorát do ruky a jeho lehkost
  • ProPrecision centimetrovník, který vás vede, abyste nic nevynechaly
  • možnost nastavení intenzity podle barvy pleti a chloupků
  • možnost držet světlo po celou dobu, nemačkat při každém posunutí

rowenta_zepredu

Závěrem dávám tomuto produktu doporučení i přes jeho jeden drobný nedostatek. Dlouhá doba aplikace je sice takový mínus, ale co je hodina času jednou týdně (posléze měsíčně) oproti holení žiletkou obden! Nemám pravdu?

Klára

V redakci jsem dostala na testování epilátor IPL Derma Perfect Instant od značky Rowenta, který na mém těle zahájil boj s nepříjemnými chloupky. Už po několika týdnech testování jsem pocítila výsledky.

rowenta

Chloupky jsou nepříjemnou záležitostí, která trápí snad všechny ženy a ani já nejsem výjimkou. Samotnou mě otravovalo, že jsem si jeden den oholila nohy a druhý den už jsem cítila, že zase začínají růst chloupky. Pouhou žiletkou nikdy neodstraníte kořen chlupu, a proto se za pár dní musí člověk znova oholit. Mě už tenhle problém ale naštěstí nemusí trápit.

Před tím, než se mi do rukou dostal epilátor IPL Derma Perfect Instant, tak jsem několikrát do týdne používala klasickou holicí žiletku. Nikdy jsem nepreferovala voskové pásky nebo vytrhávací epilátory, tyhle metody mi přišly zbytečně bolestivé. Měla jsem obavy i z epilátoru IPL Derma Perfect Instant, ale nakonec byly úplně zbytečné. Epilace s ním vůbec nebolí. Jediné, co při používání cítím, je pouze pulzující teplo, které zacíleným paprskem umožňuje 2x rychlejší epilaci.

e

Práce s epilátorem je velmi snadná. Před použitím si nastavím zvolený program a začínám s epilací, která mi zabere asi 40 minut. Je to samozřejmě mnohem delší proces, než při holení se klasickou žiletkou, ale holení není tak časté. Já epilátor používám cca 1-2 za 14 dní.

Epilátor už testují několik týdnů a musím uznat, že již po prvních dnech testování jsem poznala, že moje chloupky na těle zřídly, zesvětlaly a jejich růst se značně omezil. Předpokládám, že do léta se jich zbavím nadobro.

e

 

Epilátor IPL Derma Perfect Instant Soft zajistí revoluční bezbolestnou epilaci pro dokonale hladkou a jemnou pokožku vycházející z patentované technologie ACTIVE PULSE jenž maximalizuje účinek redukce chloupků. Profesionální výsledky se dostaví díky rotačnímu válečku, který zajistí rovnoměrné ošetření bez vynechaných míst. Navíc Quartz (křemíková) lampa vystačí na celou dobu ošetření, není tak třeba dokupovat náhradní a je vyměnitelná pro další členy rodiny.

Rowenta IPL Derma Perfect Instant Soft myslí na vaše bezpečí. Vysoká bezpečnost pro oči je garantovaná dle nejpřísnějších mezinárodních norem. Maximální, dermatologicky potvrzená bezpečnost a účinnost je dána automatickým zablokováním paprsku, pokud okénko není v kontaktu s pokožkou, nebo pokud je pokožka příliš tmavé. Používání epilátoru je příjemné, jeho kompaktní rozměry jsou vytvořeny tak, aby aplikace byla ergonomická a skladování jednoduché.

Rowenta IPL Derma Perfect Instant Soft je k dostání od března 2016 za cenu 9 999 Kč.

Více informací na www.rowenta.cz

Čtěte také:

Reklama