Milé čtenářky, na našich stránkách proběhlo v dubnu testování kosmetického přípravku Canesten IntimGel. Tento přípravek není určen pro běžnou hygienu, ale pro speciální hygienu pokožky intimních partií při vaginálních obtížích – oslovili jsme 170 čtenářek, které gel získaly k testování, aby nám napsaly, jak s ním byly spokojené. Výsledky testu si již brzy budete moci přečíst na našich stránkách.

Do testování se zapojila i naše redakce. Přece jen testování kosmetického přípravku Canesten IntimGel je ryze ženská záležitost, tak jsme nemohly být pozadu. Jak naše testy dopadly?

Klára Křížová: Mám tuto značku vyzkoušenou. IntimGel jsem testovala začátkem dubna asi dva týdny. Využila jsem příležitosti a použila jej při vaginálních problémech. Je velmi příjemný, přináší intimním partiím pocit úlevy, neštípe, ani nepálí.

Věra Forejtová: Mám stejnou zkušenost. Při potížích je velmi vhodný pro intimní hygienu a pro pocit  úlevy, používala jsem ho každý den. Neměla jsem pocit, že by gel pálil, štípal nebo byl nepříjemný. Mohu jej doporučit.

Canesten IntimGelProč používat kosmetický přípravek Canesten IntimGel?

Pokožka vašich intimních partií je v období vaginálních potíží podrážděná, a proto vyžaduje také speciální přístup v rámci intimní hygieny. Je tedy vhodné používat mycí gel, vyvinutý nejen cíleně pro intimní hygienu, ale přímo pro péči o pokožku intimních partií v období vaginálních obtíží – takovým přípravkem je právě Canesten IntimGel. Tato intimní hygiena respektuje zvláštní požadavky pokožky intimích partií v období vaginálních obtíží, a pomáhá tak ulevit od pocitů svědění či pálení.

Více najdete na www.canesten.cz.

L.CZ.MKT.CC.06.2017.1109