Lirene Fyziologický micelární gel

Inovativní nepěnivé složení extra jemného gelu efektivně čistí obličej i oči. Osvěžující textura gelu s micelami napomáhá k zrychlení a zlepšení účinnosti čištění.

Tento gel je vhodný pro normální, suchou, citlivou a alergickou pokožku obličeje, ale je i vhodný pro odlíčení očního make-upu.
 
Obsahuje Mangový vosk, který pleť zjemňuje a hydratuje a D-panthenol, který zklidňuje podráždění a vyhlazuje pokožku. 
 
Gel může být použit pro 3 typy čištění:
- jako čisticí gel při použití s vodou na odlíčení a čištění pleti
- jako micelární voda bez vody s vatovým tamponkem na odlíčení a čištění pleti
- jako tonizující gel bez vody s vatovým tamponkem na dočištění pleti

Lirene micelární gel důkladně čistí pleť a přitom ji nevysušuje a minimalizuje riziko vzniku podráždění. Zároveň je zachováno přirozené pH pokožky.
 
A jak jsme spokojené s micelárním gelem my?
 
Žaneta
Byla jsem zvyklá si oční make-up odličovat speciální vodou či olejovou bází na oční okolí a pleť čistit bio mýdlem, ale poslední dobou jsem přemýšlela nad změnou – používat jeden produkt na celý obličej. Mýdlo totiž nemůžu použít na celý obličej, jelikož po jeho zasažení do očí pálí. Myslím, že jsem řešení našla v tomto gelu, který mě překvapil, jak dlouho nic.

Gel vmasíruji do předem navlhčené pleti, vyčistím celý obličej včetně očí a opláchnu vodou. A oči při jeho zasažení? Vážně nepálí! Je extra jemný, pleť po jeho aplikaci je svěží, dokonale zbavuje pleť nečistot a poradí si i se silnější vrstvou make-upu. V čem shledávám také velké plus je aplikace pumpičkou. Za mě rozhodně ANO!

Kristína
Micelární vody používám velice zřídka, ale zrovna gelová od Lirene mi doma nesmí chybět. Je určena pro citlivou pleť, kterou mám i já a je velice šetrná. Používám ji jako poslední fázi po odlíčení, abych pleť dočistila. Nanáším na pleť vatovými tamponky a poté vždy ještě omývám obličej vodou. Nikdy na pleti nenechávám micelární vodu, i když tato zrovna žádný lepivý film na pleti nevytváří. Gel je jemný, příjemně se s ním pracuje a nespotřebujete jej tak rychle, jako klasickou micelární vodu.
 
Marie
Většinou se ráda držím ověřené klasiky, kterou používám klidně i několik let v kuse. Možná je ale načase přestat být „konzerva“ a přiznat, že testování micelárního gelu Lirene mě jednoduše nadchnulo.
Snažím se o svou pleť, která dostává díky sportu pořádně zabrat, maximálně starat a nezatěžovat ji více než je nutné. Tento gel moje „podmínky“ plní dokonale – nevysušuje, neobsahuje mýdlo, hydratuje, zklidňuje, a navíc jej mohu používat nasucho jen nanesený na vatový tampónek i na mokro, kdy si jej vmasíruji do pleti a pak jednoduše opláchnu vlažnou vodou.
Dalším plusem Lirene gelu je jeho balení a pumpička, která jedním „pumpnutím“ určí tu správnou dávku přípravku. Za mě super!

Markéta
Nejčastěji a nejraději se odličuji večer ve sprše. Narazit na vhodný produkt je někdy na dlouhé lokte. Ač vždy zaručují perfektní odlíčení make-upu během jednoho tahu, většinou tomu tak není. To pak vylezete z vany a při pohledu do zrcadla se vyděsíte. Místo tolik známé tvářičky na vás kouká šklebící se obličej Jokera. To pak musíte použít dalších X přípravků, než jsou všechny šminky z obličeje pryč. Lirene je jiný. Už malé množství perfektně smyje všechny nečistoty. Nezůstanou vám nevzhledné šmouhy po řasence či rtěnce. Oceňuji i to, že pokožku nevysušuje a není chemicky navoněný. Za mě má jedničku s hvězdičkou.
 
 
 

Reklama