V rámci testování produktů Cif a Domestos pro úklid domácnosti jsme se zaměřili na produkty Cif Cream, které jsou výtečnými pomocníky v domácnosti. Jak naše testování dopadlo a na jaké povrchy jsme je použily?  

Jednoznačně jsme se shodly v jedné věci – čistící krém nelze nahradit běžným saponátem či přípravkem na mytí nádobí. Pro zašlou špínu či mastnotu je třeba vzít speciální přípravek – takový, jaký je Cif Cream.

Cif

Jak dopadlo naše testování?

Klára Wimmerová:

Klasický Cif se už dávno stal součástí naší domácnosti, bez jeho pomoci si nedokážu úklid vůbec představit. Mám ho po ruce přímo v kuchyni, v šuplíku pod dřezem, a potřebuji ho téměř denně. Uplatní se především v kuchyni při čistění různých ploch – omývám s ním i obklady za linkou, nejčastěji ho používám na dřez a občas i na nádobí – zejména na zapékací misky nebo pekáče, se kterými by si myčka neporadila a klasická houbička a jar na ně nestačí.

Nový Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts dostal velkou příležitost minulý prodloužený víkend, kdy jsme na zahradu jako každý rok vytáhli ze sklepa naši starou, dobrou houpačku. Její sedáky jsou z bílého plastu, a jelikož ji nezakrýváme, bývá pod nánosem (nejen) prachu, ale i různých jiných nečistot. Za ta léta, co ji máme, jsou na ní i různé škrábance od černých podrážek bot a podobně… až letos mě napadlo nepoužít při jejím omývání pouze sapon s vodou, ale zkusit Cif. A ukázalo se, že to byl výborný nápad, Cif si se vším skvěle poradil a deset let stará houpačka září na zahradě jako nová. Měla jsem z toho obrovskou radost.

Nový Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts navíc opravdu pěkně voní, práce s ním je o to více příjemná, i když já mám ráda i vůni toho klasického, pro mě je prostě Cif synonymem čistoty.

Klára Křížová:

Tento přípravek jsem si nechala na povrchy, které nejdou umýt běžným saponátem nebo přípravkem na mytí nádobí. Díky Cif Cream jsem vydrhla celkem snadno spáry dlaždiček na podlaze – už zase svítí čistotou, spáry byly původně světle šedé, zanesenou špínou se změnily na černou... a díky vyčištění jsou již zase světle šedé. Pak jsem si s Cifem krásně umyla dvířka od trouby jak zvenku, tak zevnitř. Na povrchy sporáku již ani jiný přípravek nepoužívám. V rámci jarního úklidu jsem také krásně a snadno vyčistila dvířka od kuchyňské linky, různé záhyby pod kováním. Použila jsem ho na chatě, kdy jsem vytáhla zazimovaná sluneční lehátka s kovovou konstrukcí – vše šlo velmi dobře díky Cifu. Nedám na něj dopustit. Vše, co je pokryto mastnotou nebo zašlou špínou, velmi snadno a bez poškrábání vyčistí.

Věra Forejtová

Cif Cream jsem využila na kompletní očistu sporáku a moc hezky mi vyčistil zašlou pracovní desku v kuchyni – přece jen ji nedrhnu speciálními přípravky tak často a nyní to už potřebovala. Mám ho vyzkoušený i na starém „napečeném“ pekáči. Dá to sice trochu práce, ale nic jiného než Cif pekáč nezbavil spečené mastnoty. Je to můj pomocník v kuchyni, na kterého se můžu spolehnout. Novinka Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts hezky voní.

Jitka Turková

Cif Cream jsem použila na umyvadlo a vanu – je to velmi snadná práce s velkým efektem – nanesu a setřu, špína je pryč. Velmi se mi osvědčil při mytí připálených hrnců a plechů.  Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts voní hezky, můj slogan je „To není div, to je Cif“... který mi zní v hlavě z reklamy.

Julie Hájková

Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts opravdu krásně voní. Snad už jen proto bych si ho koupila znovu. Ale osvědčil se i při úklidu. Použila jsem ho na keramiku, nerez i plast a není mu co vytknout. Sice jsem neodstraňovala zašlou špínu, ale na běžný úklid fungoval báječně. A byt i provoněl.

Kristína Pelikánová

V rámci jarního úklidu jsem Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts využila pro čištění umyvadla a sprchového koutu. Zašlé rohy, nánosy vodního kamene – vše šlo velmi dobře vyčistit. Cif Cream mám po ruce u dřezu pro mytí nádobí. Více zašpiněná místa či napečenou mastnotu čistím jedině tekutým pískem – krémem.

Přečtěte si více o novince Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts:

Domácnost je místem, kde panujete vy a bezvýhradně zde platí vaše zákony. Za své království jste však také zodpovědná, a proto by nemělo být jen teritoriem vaší nadvlády, ale také vaší pýchou. Toho docílíte snadno a rychle, když si k ruce vezmete ty správné pomocníky. Díky novince Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts udržíte své království neustále krásně voňavé a čisté.

Nový Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts je krémový abrazivní přípravek, který se vyznačuje vysokou účinností a zároveň šetrností k čištěnému povrchu. Snadno odstraní všechny nečistoty, skvrny, zaschlou špínu, mastnotu i vodní kámen. Dokáže se dostat hluboko do usazených nečistot a odstranit i tu nejodolnější špínu. Přípravek Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts je navíc natolik jemný, že nepoškrábe ani smalt či sklokeramiku.

Novinka Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts si poradí s povrchy v celém domě, snadno vyčistí keramiku, plast, laminát, podlahové PVC, kov nerez či smalt. Jeho zásah nepřežije ani zašlá špína na plastovém zahradním nábytku nebo na „bílých“ sportovních teniskách. Zvláště ho pak oceníte v kuchyni, kde si hravě poradí se znečištěnou kuchyňskou linkou, kterou bleskově osvobodí od mastnoty, skvrn a zaschlé špíny.  Po tom všem po sobě navíc zanechá svěží vůni eukalyptu a bylinek. Cif krémový abrazivní přípravek stačí nanést na znečištěný povrch pomocí navlhčené houbičky, lehce setřít a nakonec omýt vodou.

Čtěte naše články:

Reklama