OI000044.jpg

Testovaly jsme:

  • Ochranné a omlazující Anti-pollution & anti-aging pleťové sérum LOUKA
  • Ochranné, regenerační a anti-aging & anti-pollution sérum na rty LOUKA
  • Ochranný a omlazující anti-pollution & anti-aging pleťový fluid LOUKA
  • Ochranná, detoxikační a hydratační anti-pollution & detox micelární voda LOUKA
  • Ochranná a hydratační anti-pollution ochranná pleťová mlha LOUKA

OI000021.jpg

Vendula, zástupkyně šéfredaktora

Anti-pollution & Detox micelární voda LOUKA má mnoho přívlastků – je detoxikační, hydratační, ochranná a poradí si se všemi negativními vlivy, které na nás ve městě útočí. Nedokážu říct, zda všechny tyto přívlastky voda splňuje, ale moje pleť si s ní náramně rozuměla. Je lehoučká, nedráždí pleť, ani moje citlivé oční okolí a k tomu všemu moc hezky voní. A ještě jedna věc – je nádherná. Nový design opravdu koresponduje s obsahem.  

fsdd.jpg

Marta, editorka

Testovala jsem pleťovou mlhu a hydratační pleťový fluid. Mlhy mám ráda zejména v období horka, kdy jsou skvělým osvěžením pro pleť. Tato mlha od Manufaktury má navíc hydratační účinky a pleť krásně rozjasní. Co mě ale nejvíc nadchlo, je její vůně. Není nijak intenzivní, ba naopak jemná. Připomíná mi rozkvetlou louku.

Druhým produktem byl hydratační fluid. Fluid může v péči o pleť nahrazovat krém, je o něco řidší, lehčí a rychleji se vstřebává. Za mě naprosto perfektní varianta na jaro či léto, kdy ho volím místo hutnějšího krému, který využiji spíše v zimě. Doporučuji pro ty, kteří mají normální nebo mastnější pleť. Můžeme ho ale použít i jako krok mezi sérem a krémem. Fluid LOUKA je jemný a příjemně voní. Chrání pleť před vlivy vnějšího prostředí. Také oceňuji, že obsahuje aktivní látku Ectoin bránící pleť před poškozením oxidačním stresem vzniklým smogem, UV zářením, výkyvy teplot, dehydratací, modrým světlem z PC a mobilů atd.

OI000018.jpg

Karolína, redaktorka

Z krásné kolekce LOUKA od Manufaktury jsem měla možnost testovat sérum na rty a pleťové sérum. Oba dva produkty jsou anti-pollution a anti-aging, takže jsem se těšila na hebkou pleť a rty. A dočkala jsem se! Sérum jsem používala zhruba týden a hned po prvních dnech jsem si musela pořád sahat na tvář. Vím, že se to nemá, ale nemohla jsem si pomoct. Je tak hebká, že nejde přestat. To samé platí o séru na rty. Jeho jemné složení udělá rty hedvábně hebké a hydratované, což je pro mne důležité, protože používám každý den rtěnku, která je lehce vysušuje. Takhle máznu rty každé ráno a celý den mám příjemný pocit!

rer.jpg

Veronika, redaktorka

Pleťová mlha, kterou jsem měla možnost vyzkoušet, mě moc mile překvapila. Opravdu voní jako rozkvetlá louka! A aroma hlavně dlouho vydrží. Při celodenním sezení u počítače, to byla pro mou pleť vítaná vzpruha a příjemné osvěžení, které bude ještě vítanější, až se zvednou venkovní teploty. Přišlo mi, že pár stříknutí osvěžilo nejen plet, ale i můj unavený mozek.  

Více na www.manufaktura.cz

608be2e2a683cobrazek.png

Reklama