Přiznávám, že jsem nejen módní, ale také sportovní maniak. A také se přiznávám, že mi to při sportu musí slušet. Samozřejmě vím, že hezký outfit mé výkony neovlivní, ale mně osobně to dělá dobře a v momentě, kdy jsem se začala částečně sportem – jógou - živit a při běhání podávát hezké výsledky, navíc se nákupy sportovního oblečení stalo radostí.


Ta se mě drží neustále, ale kromě toho, že vybírám oblečení podle toho, jak vypadá, je pro mě důležité, aby bylo funkční, chránilo mě před chladem, zimou, větrem... Nové tričko Craft se proto hned zařadilo mezi mé nejoblíbenější kousky v mém běžeckém šatníku.
Je hladké, má lehce prodlouženou délku, takže se mi nikam nehrne, sedí perfektně, neškrtí a pot od těla odvádí na 100 %. Dokud počasí přálo, bohatě mi tričko stačilo jako první vrstva, na kterou jsem si oblékla funkční bundu a mohla vyrazit. Teď už teploty klesají, a tak přidávám na tričko ještě jednu mezivrstvu.
S běžeckým oblečením Craft jsem maximálně spokojená a všem ho vřele doporučuji. Je totiž nejen funkční, ale i dostatečně fashion pro všechny maniaky, jako jsem já.

5be5a274a8ad2obrazek.png

Dámské funkční triko CRAFT Fuseknit Comfort je určené pro širokou škálu sportovních aktivit v mírně chladném až chladném počasí. Díky módnímu designu s decentním melírem je vhodné také na běžné nošení. I při vysoké intenzitě pohybu je zaručen odvod vlhkosti a přebytečného tepla od pokožky. Má minimum švů a je příjemné na dotek.

Co znamená FUSEKNIT [fjůznyt], nová řada funkčního oblečení CRAFT?
Tady je vysvětlení: „Obchodní názvy se většinou nepřekládají, význam jim dává až samotný produkt. Nicméně tady je hra se slovy celkem vtipná. V angličtině můžeme název rozložit na slova “Fuse„ a “Knit„. Slovíčko “Knit„ je celkem jasné = sloveso plést. Zajímavější je část “Fuse„, to může mít význam jako podstatné jméno pojistka nebo třeba slovesa prolínat, pronikat nebo roztéct se.“ Řada Fuseknit se objevuje napříč sporty a vyniká nejenom skvělou funkčností, ale také zajímavým stylem a módností. Více najdete na stránkách CRAFT. 

Reklama