Novou kolekci, založenou na příznivých účincích našeho národního zlatavého nápoje, jsem testovaly v redakci. Jaké je naše hodnocení?

5d3577b6d5382obrazek.pngVeronika Bulánková

Pivu zrovna neholduji. No, upřímně ho dost nesnáším, a tak jsem si zprvu myslela, že testování pivní řady od Manufaktury pro mě bude spíš za trest. Ale opět jsem byla mile překvapená. Pivo totiž z produktů vůbec necítím, naopak voní jemně a příjemně. Vyzkoušela jsem Pivní šampon, který slibuje hydrataci a revitalizaci vlasů. Zaujalo mě, že kromě extraktu z chmelu a ječmene, obsahuje šampon také extrakt z přírodní řasy, který má zabraňovat poletujícím a elektrizujícím vlasům. Šampon jsem použila dvakrát a musím říct, že vlasy byly hezky hladké, ale zároveň nebyly zplihlé. Elektrizovaní, se kterým bojuji, se rovněž zlepšilo. Dalším produktem, který jsem zkusila, bylo Aktivační sérum proti vypadávání vlasů. Vlasů mám sice dost, ale také mi hodně padají, takže jsem sérum začala používat. Zatím nemohu zhodnotit, jestli opravdu funguje, protože kúra by měla trvat tři měsíce. Ale na pokožce hlavy je produkt příjemný a rychle schne. Snad tedy splní to, co slibuje. Jako poslední padla v mém případě volba na Pivní vlasovou masku, která skvěle doplňuje zmíněný šampon. I v tomto případě jsem byla spokojená. Tak hladké a voňavé vlasy už jsem dlouho neměla. A hned po prvním použitím jsem cítila, že jsou vlasy vyživenější.

5d3570ac4d2faobrazek.png

5d3577bc7f19eobrazek.pngMarta Kratochvílová

Originální pivní vlasový šampon s obilnými výtažky pro lesk a vitalitu

Originální pivní vlasový šampon mě velice zaujal. Že je pivo dobré na vlasy, to už vím dávno. Taky je to skvělé tužidlo, jen přežít tu vůni. Ale zpátky k šampónu. Pivní řada na vlasy od Manufaktury mě nadchla. Vlasy jsou po šamponu pěkné a pevnější. Já mám jemné vlasy, takže hned cítím, když jsou takové jakoby tvrdší, což mi vyhovuje! Jinak jsou totiž dost nepoddajné. Po použití šamponu mají pěkný objem a lesknou se. Díky tuživosti piva pěkně drží, což je za mě velké plus. Také by měl tento šampon podporovat růst, ale to uvidím až po delší době, jak to na mě bude působit.

Sprchový gel

Sprchový gel je produkt, který nijak moc neřeším. Hlavně, aby mi voněl a dalo se s ním umýt. Moje pokožka nic speciálního nevyžaduje.  Za mě je tedy tento pivní sprchový gel naprosto v pořádku. Za výhodu považuji přítomnost vitaminu B a minerálů, které pomáhají regenerovat pokožku. Gel je moc příjemný a pěkně voní. Přiznám se, že jsem se nejdřív trochu bála, že budu po umytí zavánět pivem, ale vůbec tomu tak nebylo. Naopak je jeho vůně moc hezká, příjemná.

Krém na ruce

Ruce si mažu dost často, několikrát denně. Od krému očekávám, že mi ruce hezky promaže, nebudu mít za chvíli pocit suchých rukou a nutkání se jím opět namazat, a na druhou stranu také očekávám, že nebudu mít ruce mastné. Tento pivní krém je za mě naprosto vyhovující. Ruce jsou po něm hebké a zároveň hydratované. Rychle se vstřebává a zanechá na pokožce příjemný pocit. Mandlový a makadamiový olej spolu s bambuckým máslem vyživují a dodávají krému příjemnou vůni.

5d357039db379obrazek.png

5d3577c295983obrazek.pngKarolína Waberová

Zvláčňující pivní mýdlo

Musím říct, že jsem byla nejprve k pivní řadě od Manufaktury skeptická. Nikdy jsem pivní kosmetiku nezkoušela, takže jsem moc nevěděla, jak si mám vůni představit. Naštěstí ale vůbec nevoní po chmelu, ale má naopak krásnou svěží mýdlovou vůni. Síla pivního složení mýdla se skrývá jinde. Po použití je pokožka neuvěřitelně hebká, vůbec ne jako po použití běžných pevných mýdel. Kombinace mandlového oleje a obilných výtažků umí opravdu udělat zázraky. Pokožka byla na dotek hebká ještě druhý den a já jsem měla pocit, že ze sebe omamnou vůni stále cítím.

Vlasový balzám

Líbí se mi, že je řada přípravků vyrobená z českého piva. To naše je totiž nejlepší, a tak zřejmě skvěle funguje i v kosmetice. Platí to i u vlasového balzámu, který jsem měla možnost vyzkoušet. Musím říct, že se mi zrovna v tomto období dost hodil, protože moje vlasy trpí tím, že nemám čas zajít ke kadeřnici. Jenže díky balzámu možná ani nakonec nebudu muset! Po třetím použití mám téměř zacelené konečky a vlasy mají paradoxně větší objem, což jsem vůbec od balzámu nečekala. A to ani nemluvím o tom, jak nádherně voní!

Balzám na rty

Malý, ale šikovný! Takový je balzám na rty z pivní řady od Manufaktury. Testovala jsem ho asi týden, zrovna v počasí, kdy se střídal tlak a v takovém období mívám popraskané rty. Tyčinka však byla schopná udržet rty vláčné a hebké, takže jsem ani neměla potřebu okusovat si z nich kůžičku, jak mám ve zvyku. Na pusu jsem si ho mazala i před spaním a ráno jsem se probouzela s krásně prokrvenými plnými rty. Jednoznačně nejlepší balzám, jaký jsem kdy měla!

5d357076eef16obrazek.png

Více informací naleznete zde.
5e5d050f03697obrazek.png

Přečtěte si také:

Reklama