dfa.jpg

Leros je již více jak 60 let prostředníkem mezi přírodou a spotřebitelem. Přináší produkty bez jakýchkoliv příkras a smyšlenek. Farmaceutické čajové směsi Leros jsou plné vůně, pohody a zdraví. Pochutnají si na nich všechny generace. Starší lidé nad 50 let bylinné čaje pijí jako alternativní léčbu různých neduhů. Odrůstajícím dětem bylinkové čaje vaří maminky. A k tomu nastupuje dost početná skupina mladých lidí, kteří se o bylinky zajímají v souvislosti se zdravým životním stylem.

caj-caj.jpg
 
A co říkáme na čaje Leros u nás v redakci?

Testovaly jsme tyto čaje:

  • Černý bez (květ)
  • Šípek (plod)
  • Průdušky s vitamínem C
  • Echinacea Tea Imunita
  • Dýchací cesty

caj.jpg

Marta Kratochvílová, editorka

Bylinné čaje mám moc ráda. Dokonce si u rodičů sušíme v létě diviznu, která roste na zahradě, nebo na podzim chodíme na šípky, které jsou plné vitamínu C a skvělé proti chřipce a nachlazení. Bylinné čaje kupuji často a přes zimu se bez nich neobejdu. Ráda jsem tedy otestovala produkty firmy Leros. Moc mě potěšily. Byly vynikající, měly dobrou chuť a příjemné aroma. Nejvíce mi chutnal čaj na imunitu s echinaceou, v němž jsou ve velkém obsaženy také šípky. A dále čaj na dýchací cesty, který obsahuje fenykl, černý bez, lipový květ, zlatobýl a hluchavky. Je vhodný zejména v období zvýšeného výskytu nachlazení.

echi.jpg

Veronika Bulánková, redaktorka

I když si je nedávám moc často, mám bylinkové čaje ráda. Vlastně ani nevím, proč teď nemám žádný doma a asi to napravím. V poslední době mě trochu trápí kašel, takže jsem obzlášť ocenila čaj na dýchací cesty. Musím říct, že se mi ulevilo a bonusem je moc příjemná nasládlá chuť. Ani čaj na imunitu mě nezklamal. Myslím, že obzvlášť v tomhle období, kdy kolem proudí viry, se hodí. 

cajee.jpg

Karolína Waberová, redaktorka
Jiné čaje než bylinkové nepiji. Myslím si, že čaje by měly být hlavně na posílení imunity či na nachlazení. Proto jsem ráda ochutnala bylinkové čaje Leros, které mají intenzivní chuť. I když jsme se letos zimy pořádně nedočkali, i tak mi stejně byla někdy v redakci zima. Proto jsem byla ráda, že se můžu zahřát právě bylinkovým čajem. A to nemluvím o týdnu, kdy jsem byla nemocná. Mám pocit, že mě bylinky vždycky vytáhnou zpátky na nohy!

dychaci.jpg

Reklama