Podle odborníků je vitamin C důležitý nejen pro naše zdraví pro posílení celkové imunity, ale je také životodárný pro naši pleť. Zpomaluje proces stárnutí, stimuluje tvorbu kolagenových a elastických vláken, což podporuje pevnost a pružnost pleti a snižuje výskyt vrásek.

Jak jsme byly spokojené s novým rozjasňujícím sérem z řady Anew s vitaminem C? Přečtete si naše recenze!
5c94df7bc38dfobrazek.png

Klára Křížová, obchodní ředitelka

5cc6b70a6736dobrazek.pngPřekvapilo mne, jak je sérum příjemné! Aplikace je velmi jednoduchá, stačí malé množství, tedy jedna až dvě kapky, které si vmasírujete do vyčištěné pleti ještě před tím, než se začnete líčit, před použitím make-upu. Sérum jsem testovala jeden měsíc a velmi rychle jsem si na něj zvykla. Velmi dobře se vstřebává a má lehkou konzistenci. Aplikace je tedy rychlá a velmi pohodlná. Po měsíci použití je moje pleť krásně vláčná a drobné vrásky jsou hezky vypjaté. Pleť je navíc rozjasněná, pěkně se leskne, je vidět, že dostala vitamínovou vzpruhu.

Michaela Malečková, recepční

5cc6b71ef2943obrazek.pngRozjasňující sérum s vitaminem C od Avonu jsem moc ráda vyzkoušela, obzvlášť nyní po zimě, kdy byla má pleť zašedlá a unavená. Sérum udělalo s mou pletí zázraky, je revitalizovaná, vyhlazená a má zlepšenou texturu. Navíc je rozjasněná a připadám si o pár let mladší. Vitamin C je nepřekonatelný a já ho mohu jen doporučit.

Veronika Bulánková, redaktorka

5cc6b730f02ceobrazek.pngMožná jsem ostuda, ale sérum od Avonu bylo prvním produktem, který jsem na poli sér otestovala. Vůbec jsem tedy nevěděla, co od něj čekat. Překvapilo mě, že v jedné lahvičce je prý dokonce síla třiceti pomerančů. Musím říct, že jsem hned od první zkoušky viděla, že pleť je příjemná na dotek, a hlavně krásně prozářená. První sérum v mém životě tedy rozhodně nebylo zklamáním. Bonusem je příjemná pomerančová vůně, která se po pár vteřinách rozline.

Rozjasňující sérum s vitaminem C

Účinné rozjasňující sérum s 10% vitaminem C ve stabilní formě. 1 balení obsahuje množství vitaminu C jako 30 pomerančů. Díky svému jedinečnému a patentovanému složení se stabilní formou vitaminu C poskytuje pleti regeneraci a zůstává aktivní a účinné až do poslední kapky. Pleť revitalizuje a vyhlazuje, zlepšuje její texturu a navrací jí mladistvě zářivý vzhled.

Proč zrovna vitamin C?

 • zpomaluje proces stárnutí
 • stimuluje tvorbu kolagenových a elastických vláken = podporuje pevnost a pružnost pleti
 • podporuje imunitu pleti
 • u rosacey – onemocnění mazových žláz = pod masku nebo provést s vitamínem C masáž
 • snižuje tvorbu pigmentu blokováním enzymu tyrozinázy
 • redukuje již vytvořený melanin = skvrny
 • zachycuje volné radikály vytvořené při metabolismu v souvislosti se životním prostředím
 • působí preventivně proti škodám způsobeným UVA a UVB zářením
 • vitamin C není v žádném případě marketingová pohádka
  5cc6b766359c85c94dfb2e04a7obrazek.png

Více informací naleznete zde.

Náš článek:

Reklama