Michaela Malečková, recepční

U nové řady nehtové péče BLOSSOM MY NAILS ze sítě parfumerií Marionnaud mi vyhovuje široká škála a rozmanitost. Ráda bych vyzdvihla jen některé, ale to nejde, protože každý má v péči o nehty svůj úkol a plní ho znamenitě. Přesto se zmíním o BLOSSOM MY NAILS - MY NAIL EXPRESS DRYER, který ihned zajistí fixaci laku a BLOSSOM MY NAILS - MY NAIL & CUTICLE ELIXIR pro vyživení nehtů i kůžičky kolem nehtů.

Pro mou dceru je hitem BLOSSOM MY NAILS - MY NAIL HARDENER. Nehty krásně vyživil a zpevnil.

5c66c87a89436obrazek.png

Markéta Škaldová, redaktorka

Osobně beru nehty jako svou vizitku. Z toho důvodu jsem vždy na nervy, když se mi nehty začnou lámat, třepit, atd. Poslední dva měsíce bojuji s tím, že nehty jsou extrémně slabé, jakmile trošku dorostou, ihned se lámou. Byla jsem ráda, že mohu vyzkoušet novou nehtovou péči BLOSSOM MY NAILS ze sítě parfumerií Marionnaud. Vyzkoušela jsem hned pět produktů. A všechny jsou prostě skvělé!

Jako první jsem na nehty aplikovala voňavý peeling BLOSSOM MY NAILS - MY NAIL Cuticle Scrub. Nehty i nehtovou kůžičkou jsem peelingem jemně promasírovala a kapesníčkem setřela. Následně jsem použila olejový elixír BLOSSOM MY NAILS - MY NAIL & CUTICLE ELIXIR. Během jedné minuty vidíte, jak jsou nehty i jejich okolí zdravější. Což ocení ty, které si stejně jako já s oblibou okusují kůžičku kolem nehtů (vím, ošklivý zlozvyk). Nejlepším produktem se pro mě stal zpevňovač BLOSSOM MY NAILS - MY NAIL HARDENER. Po aplikaci jsou nehty podstatně pevnější. Už týden se mi ani jeden nehet nezlomil - zázrak. Na zpevňovač jsem nanesla Base & Top Coat. Jelikož jsem si nalakovala nehty zlatým lakem, použila jsem Express Dryer, díky němuž byl lak suchý během pár minut. Za mě skvělá vychytávka, když vás nebaví čekat, než lak zaschne.

Marionnaud-Blossom-my-nails-My-Nail-Hardener.jpg

Je to už týden, co jsem laky BLOSSOM MY NAILS použila. Přesně sedm dní mi vydržely na nehtech. Už jsem „zázračných“ laků vyzkoušela nespočet, ale BLOSSOM MY NAILS za mě prozatím jasně vedou.

Žaneta Podlahová, marketing

Něco vám řeknu, o nehty se vůbec nestarám. Mám tím na mysli to, že nenavštěvuji žádný salon s manikúrou a ani si nehty nelakuji, protože jsem nenarazila ještě ani na jeden lak, který by mi vydržel více jak dva dny a iritují mě „oprýskané“ nehty. Nevypadá to hezky a shazuje to ženskou krásu, vždy si přijdu, tak nějak „špinavá“ a na neustálé lakování a následné odlakování nemám čas. Z tohoto důvodu, kdy si nehty nelakuji, je mám zdravé, silné a netřepí se mi, proto jsem neměla nikdy potřebu vyzkoušet ochranné laky, olejíčky či dokonce peeling – to je pro mě úplnou novinkou.

Jak jsem již zmínila, té péči moc nedám a tak jsem nevyzkoušela kompletní péči o počtu sedmi produktů. Vybrala jsem si pouze tři a to: BLOSSOM MY NAILS - MY NAIL HARDENER; BLOSSOM MY NAILS - MY NAIL GEL SHINE COAT a BLOSSOM MY NAILS - MY NAIL & CUTICLE ELIXIR.

mark.jpg

Nejdříve jsem vyzkoušela olejový elixír BLOSSOM MY NAILS - MY NAIL & CUTICLE ELIXIR. Nanesla jsem ho pár tahy na nehty a nechala minutku vstřebat. Ihned po aplikaci mi nehty přišly vyživené a hlavně(!) zacelil moji popraskanou kůži kolem palců (velmi ráda si strhávám záděrky, takový můj dětský zlozvyk). Z tohoto produktu jsem naprosto nadšená. Ještě více nadšená jsem byla po nanesení zpevňovače BLOSSOM MY NAILS - MY NAIL HARDENER. Nejen, že mi nehty zpevnil ještě více, než je mám, ale dodal nehtům zdravý vzhled a ochrannou bariéru díky obsahu vitamínů. Na závěr jsem aplikovala ochrannou vrstvu gel laku BLOSSOM MY NAILS - MY NAIL GEL SHINE COAT. Dokonalý závěr této kúry. Nehtům dodá lesk a vitalitu. Za mě je tahle řada naprostý zázrak díky svým okamžitým účinkům. Zvažuji, zda té péči o nehty dám ještě šanci.  

mari.jpg

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 169 - 249 Kč.

Reklama