• Žaneta Podlahová, marketing

zaneta.jpg

Musím podotknout, že jsem byla zpočátku k růstovému séru Hairplus skeptická. Ani po 6 týdnech používání jsem nezaznamenala žádný rozdíl, ba naopak. Řasy trochu zřídly a vypadaly mi. Poté ale nastal naprostý zlom, zhruba po 8 týdnech používání mi narostly (ne)skutečně dlouhé řasy a zároveň se zahustily. Sérum jsem používala také na obočí, které mi po aplikaci přišlo více vyživené, hustější. Občas jsem nechtěně přetáhla na oční okolí kolem obočí a narostly mi chloupky i tam, kde neměly – znamení toho, že je sérum opravdu funkční. Chce to trpělivost. Trpělivost, která přináší ovace. 

  • Kristina Vodičková, editorka

ras2.jpg

Sérum Hairplus jsem měla už podruhé a považuji ho naprostý zázrak. Prvně mě k němu přivedla kamarádka, které se záhadně stále prodlužovaly řasy, že jsem od nich nemohla odtrhnout oči. Hned jsem si Hairplus pořídila, položila jsem si ho na noční stolek, abych si každý večer před spaním nezapomněla přípravek nanést. Čekání na dlouhé řasy je trochu dlouhé, ale opravdu vám po šesti týdnech řasy narostou a jsou krásně dlouhé. Najednou si všimnete, jak vám stačí pár tahů řasenkou a efekt, který vám dříve trval pár minut, je najednou do minuty hotový. Lahvička mi vydržela půl roku, protože jsem šest týdnů používala sérum denně a poté každý druhý den, někdy i jen dvakrát do týdne. Dlouhé řasy jsem měla po celou dobu používání a pak ještě pár týdnů po ukončení. Vaše vlastní řasy mají životnost šest týdnů, proto je i nástup účinnosti séra uváděn na tuto časovou dobu. Řasy se postupně vyměňují a až po šesti týdnech máte „novou sadu delších řas“. Tak jsem si to alespoň nechala vysvětlit kosmetičkou, která mi dříve prodlužovala řasy metodou řasa na řasu.

ras1.jpg

Se sérem Hairplus není žádné prodlužování potřeba, protože ta délka je nádherná sama o sobě, dokonce i bez řasenky jsou oči výrazné. Při našem redakčním testování jsem si jen ověřila, že produkt funguje stále stejně a má naprosto stejný nástup funkčnosti. Osobně doporučuji a radím vytrvat, je to dlouhé čekání a je potřeba opravdu dodržovat denní rutinu, aby se efekt dostavil.

5bbb498deb068obrazek.pngSérum Hairplus se aplikuje:

  • 1x denně na odlíčenou oblast
  • nanáší se ke kořínkům po celém horním popřípadě dolním víčku, nebo obočí
  • při pravidelném používání vydrží 1 balení minimálně 6 měsíců
  • výsledky jsou vidět po 6 týdnech (řasy postupně vypadávají a mění právě se po šesti týdnech)
  • Hairplus zakoupíte na www.skinso.cz
Reklama