OI000287-2-.jpg

Do rukou se nám v redakci dostala novinka mezi přístroji v léči o pleť od společnosti Nu Skin. Přístroj ageLOC Boost využívá technologii proměnného pulzního mikroproudu a vysílá tak k pokožce přerušované proměnlivé impulzy. Jde o ideální doplněk v péči o pleť pro ty, kteří si chtějí zachovat přirozeně krásnou pleť.

Používala jsem přístroj každý den večer společně s ageLOC Boost Activating sérem, které se zaměřuje na předčasné známky stárnutí. Šlo o příjemný rituál, kdy jsem si v klidu sedla třeba k filmu a prováděla masáž. Celý proces trvá jen dvě minutky.

Člověk nemusí chodit do salónu, ale v klidu domova může pečovat o svou pleť jako profesionál. Ačkoliv jde tedy o dražší produkt, rozhodně stojí za tu investici, protože v salónu nechá žena pravidelně ještě víc. A navíc ušetříte čas.

OI000288-6-.jpg

Zařízení využívá k ošetření pokožky stejnosměrné proudy, podporující dodávání ingrediencí z kosmetických přípravků do kůže. Přístroj zajišťuje přirozenou exfoliaci a podporuje buněčnou obnovu. Už po týdnu užívání jsem na pleti viděla výsledky. Byla jasnější, zářivější, hladší a pružnější. Také bych řekla, že se mi mírně sjednotil tón pleti. Společně se sérem z plodů kaviárového citrusu jde o skvělou kombinaci.

Vyplňující směs séra tvoří výtažek z plodů jabloně, čočky, plodů vodního melounu a dvě formy kyseliny hyaluronové – hyaluronát sodný a acelylovaný hyaluronát sodný. Sérum pokožku krásně hydratuje a projasňuje. Je skvělé i samo o sobě, ale samozřejmě společně s přístrojem ageLOC Boost se jeho účinek zvyšuje.

OI000283-2-.jpg

Použití:

Příprava: Použijte po aplikaci vašeho oblíbeného čisticího přípravku a tonika Nu Skin.

1. krok: Zapněte zařízení tak, že prstem přejedete po celé délce dotykového povrchu směrem nahoru.
2. krok: Na vodivý povrch zařízení naneste obsah tří pumpiček ageLOC Boost Activating Serum. Rovnoměrně sérum rozetřete po polovině obličeje.
3. krok: Začněte aplikaci tak, že prstem přejedete po celé délce dotykového povrchu směrem nahoru. Přejíždějte vodivým povrchem po obličeji klouzavým pohybem nahoru a ven.
4. krok: Opakujte KROK 2 a KROK 3 na druhé straně obličeje.
5. krok: Zařízení se automaticky vypne. Vmasírujte zbývající Activating Serum do pokožky a pak pokračujte svou obvyklou denní péčí o pleť.

OI000275-3-.jpg

Chcete si to ověřit na vlastní kůži? Nový ageLOC Boost systém si můžete koupit jednoduše zde.

Reklama