Jedná se parfém z velmi oblíbené řady Far Away od firmy Avon. Obsah vonných olejů u parfémů pohybuje kolem 22-40 % procent vonné olejové složky. Díky tomuto vysokému podílu vám vůně vydrží i několik dní.

Složení Far Away Beyond Eau de Parfum se skládá z krásné, hluboké vůně jasmínu zabalené do exotické madagaskarské vanilky a lahodné hrušky. Jedná se o parfém z kategorie orientálně květinových vůní.

avon-parfem-text.jpg

Adéla, redaktorka

Přiznám se, že nemám osobní zkušenost s parfémy od značky Avon, takže setkání s Far Away pro mě byla naprostá premiéra. S čistým svědomím mohu říct, že jsem byla nesmírně příjemně překvapena, a to jak vůní, která mi okamžitě připomněla arabský vonný olej, co jsem si přivezla z Dubaje, tak také dlouhotrvajícím účinkem. Parfém jsem použila v době kolem oběda, a ještě odpoledne se mě kamarádka v kavárně zeptala, zda jsem náhodou nezměnila vůni. Líbí se mi i flakónek. Má fajn velikost a padne přesně do ruky. Navíc mám opravdu ráda zemité barvy, tudíž odstíny hnědé potěšily. Kladně hodnotím cenu, vzhledem k celkovému obsahu parfému je více než příznivá. Sečteno podtrženo, rozhodně to nebylo mé poslední setkání s Far Away.

Více na https://www.avon.cz/

Reklama