Klára KřížováMoje letní dovolená i podzimní prodloužený víkend směroval do hor. Koncem léta jsem byla na dovolené na ostrově Réunion a moje cíle byly náročné – vylézt na nejvyšší horu Piton des Neiges ve výšce 3070m, udělat si výstup na sopku Piton de la Furnaise a projít do lávové jeskyně pod touto sopkou. Právě na těchto výšlapech jsem se spolehla na pevné, ale pružné a spolehlivé boty Columbia Women’s Conspiracy™ V Shoe. Zpočátku jsem se bála a měla jsem v batohu spoustu náplastí, přece jen se puchýře při náročných výšlapech udělají i v rozchozených starších botách. Mile mne překvapily, v podstatě jsem v nich bez problémů prochodila celou dovolenou. Lehké, dobře držící nohu a díky perforované podrážce bezpečné a přilnavé. Na podzim na boty čekala další zátěž, výstupy v Dolomitech Jižního Tyrolska. Už jsou pěkně poznamenané zátěží, jsou na nich vidět stopy použití a já vím, že až příště pojedu do hor, určitě si je zase přibalím do batohu. Rozhodně se ale hodí i na méně náročné trasy, díky tomu jak jsou lehké a pevně drží nohu, určitě vám je ráda doporučím!Marie Cicvárek Fléglová
Tyhle boty jsem si přibalila do batohu na svou cestu, tedy pěší túru do Santiaga de Compostela, kterou jsem s kolegou Lukášem zrealizovala začátkem prázdnin. Naše trasa měřila 260 km a šli jsme jí sedm dní. Měli jsme s sebou více bot, abychom je mohli střídat a já měla také Columbia Women’s Conspiracy™ V Shoe. Mám s nimi dobrou zkušenost. Lehké, dobře padnoucí, při dlouhé chůzi v nich nebolely nohy. Můj tip na takovou dlouhou pouť: Zapomeňte na těžké pohorky, lehké trekové a dobře padnoucí boty jsou jasná volba!


Náš tip: Columbia Women’s Conspiracy™ V Shoe

Pokud hledáte botu, která nabízí podporu bez ohledu na sport nebo turistiku, je to ta pravá. Svršek kombinuje prodyšnou síťovinu a podpůrné překrytí pro maximální pohodlí a výkon. Vysoce kvalitní odpružení podešve a přilnavost vám umožní vyniknout, ať už hrajete svůj oblíbený sport, nebo dobrodružství ve městě nebo mimo vyvedenou stopu.

Boty Columbia Womens Conspiracy V Shoe zakoupíte např. v obchodech Hervis a Sportissimo.
Trekové boty Columbia Men’s Wayfinder™ OutDry™ Shoe testoval i náš kolega Lukáš Kučera, jeho recenzi si můžete přečíst ve článku:

Více na COLUMBIASPORTSWEAR

Reklama