60a395ef822e8OI000322-1-.jpg

Řada Jacobs Cappuccino zahrnuje čtyři teplé varianty – Original, ale také oblíbené příchutě Milka, karamel či vanilka, a ledovou variantu Jacobs Iced Cappuccino Slaný Karamel. Vyrábí se ve Valašském Meziříčí. Balení obsahuje 8 porcí a stojí 59,90 Kč.

OI000291-3-.jpg

Marta, editorka

Nejvíce jsem se těšila, až otestuji příchutě s karamelem. Ledová varianta se slaným karamelem je skvělá a bude se hodit v teplém počasí. Moc mi ale chutnala i teplá varianta s karamelem. Mým třetím favoritem byla Milka, která chutnala příjemně čokoládově, trochu mi připomínala kakao. Tyto kávy, které stačí pouze zalít vodou, jsou výborné, když nemáte příliš času a chcete si dopřát něco dobrého a rychlého.

OI000289-1-.jpg

Karolína, redaktorka

Doma už roky piju překapávanou kávu a na nic jiného nejsem zvyklá. Je ale pravda, že na cestování mám s sebou po ruce vždy kávy v pytlíčku, které si můžu vždy jednoduše připravit. Nejsem moc na sladké, a tak jsem se rozhodla z řady Jacobs Cappuccino vyzkoušet variantu Original. Musím říct, že mě příjemně překvapila. Dělá hodně pěny, takže kdyby mi ho číšník takto přinesl v kavárně, budu si myslet, že jde o klasické cappuccino. Dokonce i co se týče chuti! Umím si představit, jak si na něm pochutnám ráno na dovolené. Vstávání bude hned lepší!

60a395b98f0cbOI000308-3-.jpg

Veronika, redaktorka

Předem musí poznamenat, že nejsem žádný kávový znalec. Donedávna jsem ji nepila vůbec a momentálně zvládám maximálně cappuccino. Ochucené kávy od Jacobs se mi perfektně strefily do chuti. V návodu je sice napsáno, že stačí obsah sáčku smíchat s vodou, protože ve složení je sušené mléko, ale já jsme si chtěla zážitek ještě vylepšit, a tak jsem na jeden pytlíček místo vody použila čerstvé vyšlehané mléko. A byla to lahoda a blaho v ústech. Nápoje jsou docela dost sladké, takže jsem prášek smíchala s větším množstvím tekutiny, než je doporučeno na obale. Nejvíc mi chutnala ledová varianta s příchutí slaný karamel, na druhé místo bych dala čokoládovou příchuť a na třetí všechny zbývající, i když to bylo vážně jen o fous a skvělé byly všechny. Nápoje jsou příjemně krémové a určitě jsem je neměla naposledy. Nemám doma kávovar a tohle je super varianta pro takové případy.  

OI000039-3-.jpg

Více informací najdete na:

Reklama