feen.jpg

Letní měsíce jsou pro vaše vlasy nejnáročnějším obdobím. Suchý vzduch, chlórovaná voda v bazénech a časté sušení jim dávají pěkně zabrat. Přispět k jejich regeneraci můžete použitím nového fénu Panasonic EH-NA98 s technologií nanoeTM, která jim dodá potřebnou hydrataci během vysoušení. Nanoe částice proniknou přímo do vlasového vlákna, čímž zpevní jeho vnější vrstvu. Vlasy jsou tak odolnější a  mají zdravější vzhled.

Vlasy si fénuji třikrát až čtyřikrát týdně po každém umytí. Někdy se najdou i dny, kdy se někam chystám a chci mít pěkné vlasy, takže si je myji a suším i několik dní za sebou. Mám totiž jemné vlasy, a když si je neumyji, jsou pak celkem zplihlé a bez objemu. Důležitý je v tomto procesu zkrášlování hřívy i fén.

Je důležité mít kvalitní fén, který vlasy zbytečně neničí příliš teplým vzduchem a zároveň vlasy po vyfoukání neelektrizují. Byla jsem tedy ráda, že jsem mohla vyzkoušet fén Panasonic EH-NA98. Vlasy vysuší krásně a rychle. Díky technologii Nanoe jsou vlasy po sušení hladké a lesklé, ale ne zbytečně vysušené. Zkrátka tak akorát. Technologie Nanoe se totiž stará o vyvážený poměr vlhkosti vlasů. Přitom však zachytí přibližně 1000krát větší množství vlhkosti než běžný vysoušeč vlasů. Fénování je tedy velmi rychlé.

Fén má tři rychlosti a čtyři teplotní stupně. Jsou k němu tři nástavce – standardní, na rychlé vysoušení a difusér. Já osobně mám ráda nástavec na rychlé vysoušení, který používám i u svého fénu. Pak jde sušení vlasů rychle a stíhám ho i ráno, když pospíchám do práce.
fenen.jpg

Jaký je fén EH-NA98-K825 od Panasonic?

Unikátní systém nanoeTM  dodávající střuktuře vlasů tolik potřebnost vlhkost doplněný o technologii Double Mineral dodávájící vlasům ionty zinku, který je důležitý pro zdravý růst vlasů a jejich konečků. Kompletní péče o vlasy a pokožku hlavy  - automatické režimy: Hot, Hot/Cold,  Intelligent Temperature, Scalp Care, Skin Care ) - led indikátor, 3 rychlostí a 4 teplotní stupně, příkon 1800W, vestavěný nástavec na rychlo vysoušení + standardní nástavec v příslušenství, barva černá s měděnou. Model Panasonic EH-NA98 pořídíte za 4 999 Kč.
5ed61d518674eobrazek.png
5ed6196302b4dobrazek.png

Více na www.panasonic.cz
5ed76c14c4867obrazek.png

Reklama