60d3235679bfele1.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Značka Lenor přišla s průkopnickým řešením, díky kterému si můžou výjimečně svěží prádlo užít úplně všichni. Nová revoluční aviváž je nejkoncentrovanější na trhu a 2x koncentrovanější než další dostupné varianty Lenoru. Právě inovovaná technologie zajistí maximální svěžest oblečení přesně takovou, jakou vašemu prádlu dává krásné počasí a svěží čerstvý vzduch, když ho sušíte venku. Nová řada aviváží Lenor Fresh Air Effect se pyšní třemi druhy dlouhotrvajících vůní – Fresh Wind, Pink Blossom a Summer Day.

Protože se společnost Procter & Gamble intenzivně věnuje udržitelnosti a péči o životní prostředí, jsou nová plastová balení také plně recyklovatelná[1] a vyrobená z recyklovaného plastu. Díky koncentrovanějšímu složení se snížily také počty přepravních vozů, a to až o 60 %, protože jedno balení aviváže vám nyní vydrží mnohem déle. Navíc je i celý výrobní proces šetrný k přírodě a celé naší planetě – továrny totiž využívají 100 % obnovitelné energie a dodržují závazek, že „žádný výrobní odpad nepoputuje na skládky.“

Testovaly jsme tyto novinky od značky Lenor


les.jpg
Lenor Fresh Air Effect Fresh Wind Lenor Fresh Air Effect Pink Blossom Lenor Fresh Air Effect Summer Day

Veronika, redaktorka
60d3235f4bddfle2.jpgBydlíme v bytě, takže prádlo musím sušit doma. Bez aviváže se neobejdu, tedy pokud chci, aby prádlo, které nosím, po vyprání hezky vonělo. Testované produkty Lenor Fresh Air Effect jsou skvělé. Krásně voní svěžestí a svěžest velmi dlouho vydrží. Nejvíc se mi zalíbila verze Fresh Wind, která je neuvěřitelně svěží. Připomíná mi vzduch po dešti. Ale líbila se mi i Pink Blossom a Summer Day. Všechny varianty krásně voní a jsou opravdu takové, jako když zaboříte nos do teplého, sluncem provoněného, právě uschlého prádla. A to je moc příjemné.


Klára, obchodní oddělení
Všechny tři varianty řady Lenor Fresh Air Effect jsou velmi svěží. Musím říci, že se mi nejvíce líbila modrá varianta - Lenor Fresh Air Effect Fresh Wind, krásně voní, dodá vypranému prádlu svěžest a vydrží vonět dlouho. Většinou suším prádlo vevnitř, i když mám sušičku, využívám jí jen na některé oblečení. Třeba bavlněná trička nebo povlečení do ní nedávám vůbec. Důvodem jsou materiály, které do sušičky nepatří a pak vůně prádla. Velké plus u těchto nových aviváží je, že po usušení voní nadýchaností a svěžestí, stejně, jako kdyby uschlo venku na mírném slunci. To se mi na nich moc líbí. Samozřejmě i další dvě varianty, růžová Pink Blossom a žlutá Summer Day jsou super, modrá u mě ale vede. Vyzkoušejte je také, mohu je doporučit.
le3.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Marta, editorka
le4.jpgAviváž přidávám téměř do každého praní, a tak jsem byla nadšená, že mohu zkusit tyto nové produkty z řady Lenor Fresh Air Effect. Nejlépe ze všech pro mě byl Pink Blossom s vůní květin a maximální svěžestí. Tu opravdu miluji. Druhý pak byl modrý Fresh Wind. I varianta Summer Day krásně voní, ale růžový u mne prostě vede na plné čáře. Moje prádlo se díky použití těchto produktů opravdu dostalo na novou úroveň svěžesti.  Je příjemné ulehat do peřin, které jsou vyprané s dávkou  Lenoru, nebo si obléci letní šaty, které vás za slunečného dne zahalí do svěžích tónů. Vůně jsou svěží a jemné, je super, že takto voní a jsou svěží, i když suším prádlo v bytě.
 
Karolína, redaktorka
Aviváže obvykle moc nepoužívám, ale potěšilo mě testování aktuálních novinek od Lenor – řadu Fresh Air Effect. Všechny tři varianty voní moc hezky, ale nejvíce se mi líbila Summer Day. Když se nad tím zamyslím, tak mi trochu připomínají léto u babičky. Ta většinou sušila prádlo venku a všechno povlečení i oblečení přirozeně a jemně vonělo. Mám s ním nyní stejnou zkušenost, i přesto, že suším prádlo doma na sušáku u okna.
60d325b288fe1obrazek.png

Naše shrnutí:

Nová řada Lenor Fresh Air Effect je velkou pomocí pro ty, co nemají prádlo kde sušit venku, protože nemají balkón nebo ho na balkóně sušit nechtějí kvůli znečištění vzduchu.

Perfektně poslouží také během deštivých dnů. Po vyprání prádla s dávkou Lenor Fresh Air Effect, získá prádlo maximální svěžest, jako kdyby schlo venku, na čerstvém vzduchu a mírném slunci.

Pokud i vy toužíte po této unikátní svěžesti prádla sušeného venku, vyzkoušejte nové produkty Lenor Fresh Air Effect, které jsme v redakci testovaly. Díky našemu testu vám tyto aviváže můžeme doporučit.

le5.jpg

[1] Nevztahuje se na etikety

Foto: Marta Kratochvílová

Reklama