nuskiiin.jpg

Do velmi oblíbené kolekce Nu Skin Nutricentials® Bioadaptive Skin Care™ System přidala společnost Nu Skin tři nové produkty – rozjasňující oční krém, denní minerální opalovací krém a pleťovou masku na spaní. Přáli si to zákaznice a zákazníci, aby měli k dispozici kompletní řadu péče o pleť.

  • Eye Love Bright Eyes lze používat ráno i večer. Hydratační krém poskytuje okamžité osvěžení očnímu okolí a zároveň zvyšuje jas a snižuje výskyt mdlé, unavené pokožky způsobené každodenními stresy, včetně modrého světla monitorů a displejů.
  • Complexion Protection je lehký, širokospektrální minerální opalovací krém s faktorem SPF 50, který pomáhá chránit pokožku před každodenními negativním vlivy okolního prostředí a zvyšuje její odolnost. Používat by se měl každý den ráno, než vyjdete ven na slunce.
  • Noční maska na spaní Pillow Glow působí na vaši pokožku přes noc a ta je o 150 % hydratovanější v porovnání se standardními produkty. Lze si ji dopřát až třikrát týdně.

FotoJtzutet.jpg

A jaké jsou naše dojmy?

Marta, editorka

Oční krém používám každý den ráno, někdy i večer. Nad třicítkou už to považuji za absolutní nutnost, ale myslím si, že čím dříve se používá, tím lépe. Od 25 let výše by se měl používat určitě. Eye Love Bright Eyes má příjemnou nelepivou konzistenci, krásně rozjasní oční okolí a hezky ho hydratuje. Já jsem s ním spokojená. Jelikož koukám každý den hodiny do počítače a vystavuji se modrému světlu, oči dostávají dost zabrat a má to vliv i na jejich okolí, které je potřeba chránit. Stačí dát pod každé oko dva bobečky o velikosti korálku a hezky rozetřít. Ačkoliv ja balení malé, dlouho vydrží. Očního krému stačí používat opravdu nepatrně.

Dalším produktem, který jsme vyzkoušely, je opalovací krém Complexion Protection s SPF 50. V létě rozhodně nezbytnost, na kterou nesmíme zapomínat. Nechceme přeci, aby naše pleť předčasně stárla kvůli tomu, že ji neochráníme před sluncem. U obličeje je to ještě důležitější. Tento krém od Nu Skin má lehké příjemné složení, není tak hutný jako některé jiné opalovací krémy, co jsem měla. Až jsem se divila, jak skvělá je jeho konzistence. Trochu mě nejdříve vyděsilo, že má krémovou barvu, trochu jako make-up. Ale jen lehce tónuje a dodává pleti jas. Oceňuji také, že pomáhá zmírňovat účinky nadměrného vystavování se modrému světlu a infračervenému záření na kůži. Jak už jsem psala, strávím hodiny u počítače, takže tohle opravdu ocením.

Musím říct, že tyto produkty jsou všechny skvělé. Dobrá je i noční maska Pillow Glow, která se o naši pleť krásně stará přes noc. Musím přiznat, že jsem na masky trochu lempl a nedaří se mi je používat pravidelně. Je ale skvělé, pokud si masku dáte na obličej a můžete jít spát a nemusíte přemýšlet, že ji musíte ještě smýt. Za mě rozhodně bod pro Pillow Glow. Má gelově-krémovou konzistenci a na obličeji je velmi příjemná.

Veronika, redaktorka

Oční krém většinou nepoužívám. Vyzkoušela jsem už mnoho produktů, ale mám docela citlivé oči, takže mě z nich potom většinou svědily. Po použití krému Eye Love Bright Eyes se mi to ovšem nestalo, takže ho hodnotím velmi kladně. Řekla bych, že plní, co slibuje. Oční okolí hezky prozáří a zdálo se mi, že i vypne.

Minerální opalovací krém Complexion Protection disponuje SPF 50, což je podle mě super ochrana. Takto vysoký faktor používám v létě nejčastěji na obličej. Už první jarní sluníčko je ale zrádné, takže jsem se v rámci testování začala mazat už dřív. Oceňuji zejména skutečnost, že i přes vysoký faktor se krém snadno roztírá a nezanechává bílé mapy.

Pillow Glow byla moje první zkušenost s noční maskou, ale byla velmi pozitivní. Výhodou je, že se nemusí smývat, ale působí na pleť přes noc. Ráno jsem se probudila s dokonale hydratovanou pokožkou, která se mi zdála i barevně sjednocenější než obvykle. Jednoznačně palec nahoru.

Adéla, redaktorka

Oční krémy mám na trhu docela zmapované. Vzhledem k mému věku je nejvyšší čas začít předcházet vzniku vrásek. Eye Love Bright Eyes má velmi praktické dávkování, díky kterému je možné nanést přesně požadované množství produktu na požadované partie očí. Konzistence krému je příjemná, má vysokou schopnost vstřebávání. Není tedy problém ho aplikovat a po chvilce nanést i ranní make-up.

Přiznám se k jednomu kacířskému zlozvyku. Nepoužívám opalovací krém. Mám dobrý fototyp pleti a spálím se jen v rovníkových oblastech, a to ještě ne příliš. Ovšem rozhodla jsem se dát šanci tomuto opalovacímu krému i přes to, že má vysoký ochranný faktor. Musím opět ohodnotit vysoko, protože je na kůži velmi příjemný a zanechává pokožku hladkou.

Co se týče noční masky, to je z mého pohledu opravdu bomba. Pleťových masek mám doma celou řadu, ale na této je nejlepší její způsob použití. Vyčistíte si večer pleť, nanesete masku a můžete jít v klidu spát. Ráno se probudíte s vláčnou a hydratovanou pletí. Navíc se nemusíte bát, že by vám produkt ušpinil povlečení, krásně se do vaší pokožky vstřebá.

62398e83381a2maskaa.jpg

Více informací o produktech Nu Skin Nu najdete zde.
dopo.jpg