hrhrz.jpg

Nu Colour Bioadaptive BB+ poskytuje pleti nejen zářivý vzhled, ale také hydrataci a ochranu před UV paprsky. Kombinuje tak výhody až dvanáctihodinového make-upu a BB krému, které vyživují pleť. Jaké je její tajemství? Obsahuje látky pečující o pleť, například kyselinu hyaluronovou, skvalan – mastnou látku, vhodnou pro jemnou péči o suchou, a ne příliš pružnou pokožku i problematickou mastnou pleť – nebo směs fermentované růže. Tyto ingredience dohromady poskytují pokožce dlouhotrvající hydrataci a dočasně snižují výskyt jemných linek a vrásek. Výtažek ze semen kakaovníku pravého se zase řadí mezi bioadaptivní látky, které pleti pomáhají s obranou před škodlivými účinky životního prostředí.

Zatímco unikátní kombinace ingrediencí je výsledkem inovativního výzkumu, nabídka palety odstínů je splněným tajným přáním žen po celém světě. Na výběr máte ze 17 odstínů pro různé typy pleti, jaký odstín je pro vás nejlepší zjistíte zde.

A dobrá zpráva na závěr, společnost Nu Skin také myslí na životní prostředí, proto je tuba BB+ vyrobena ze stoprocentně zodpovědně získané biopryskyřice.

ewtwetwt.jpg

A jak nám Nu Colour Bioadaptive BB+ vyhovuje?

Marta, editorka

Nu Colour Bioadaptive BB+ má skvělou konzistenci a je velmi příjemný na pleti. Nezalézá do vrásek ani se na pleti nesráží. Naopak velmi dobře sjednotí pleť a vytvoří na ní efekt druhé kůže. Barva se krásně přizpůsobí a pleť je hezky rozzářená. Oceňuji vysoké SPF 35, které chrání pleť a obsah pečujících látek, které nejen vyživují, ale také pomáhají pleť hydratovat. Oceňuji velké množství odstínů, z kterého si vybere opravdu každý a také tubu vyrobenou z biopryskyřice. Make-up má také dlouhou výdrž. Ještě večer vypadal na pleti velice hezky.

OI000039-7-.jpg

Adéla, redaktorka

Můj otec kdysi zjistil, že naše rodina má pra-pra-předky kdesi v Turecku. Díky tomuto dávnému dědictví mám občas problém najít správný odstín make-upu či BB krému. Především proto jsem byla novým produktem Ni Skin velmi mile překvapena. Má adekvátní krytí, a přesto působí přirozeně. Kladně hodnotím také to, že krém se dobře roztírá a nabídka odstínů je skutečně pestrá, proto nebyl žádný problém si vybrat ten správný. 

OI000034-6-.jpg

Veronika, redaktorka

Produkt Nu Colour Bioadaptive BB+ jsem otestovala ráda, protože mi právě došel můj oblíbený tónovací krém. Těžké make-upy vůbec nepoužívám, protože svou pleť nechci zbytečně zatěžovat. Vyzkoušený produkt značky Nu Skin nic takového rozhodně nedělá. Díky bohatému výběru odstínů si musí ten pravý najít snad každý. Snadno se roztírá a nezalézá do vrásek. Pleť nevysušuje, ale naopak se mi zdálo, že ji hydratuje. Po zapracování do pleti jsem měla prozářený obličej a efekt sjednocení a rozjasnění vydržel poměrně dlouho. Navíc mi po použití nevyskákaly žádné pupínky, což se mi u zkoušení nových produktů někdy stává.

OI000038-4-.jpg

Vendula, šéfredaktorka

Stejně jako kolegyně Veronika nepoužívám těžké make-upy s vysokým krycím efektem, většinou mám ve své kosmetické taštičce BB nebo CC krémy. Naštěstí už dávno neřeším nedokonalosti pleti a jediné, co od této kosmetické vychytávky očekávám, je sjednocení pleti a hydratace. A přesně toto Nu Colour Bioadaptive BB+ splnil. Tento BB krém je překvapivě hutný, ale pleti se krásně přizpůsobil. Nanášela jsem ho štětcem a zapracovala do pleti. Zkoušela jsem i vrstvení a ani v tomto případě nezklamal. Někdy se výrobky drolí nebo nevypadají přirozeně. Moc oceňuji množství pečujících látek například v podobě kyseliny hyaluronové.

 OI000037-2-.jpg
Více informací o Nu Skin Nu Colour Bioadaptive BB+ Skin Loving Foundation najdete zde.
dopo.jpg