Už jste ochutnali jedinečnou řadu kávových nápojů Mokate To Go? Tento lahodný nápoj si můžete lehce připravit doma nebo v zaměstnání, stačí si vybrat ten správný druh, který vám bude nejvíc chutnat. My jsme Mokate To Go v redakci vyzkoušely!

A jak nám chutnal? Shodly jsme se na tom, že naše očekávání nezklamal - pochutnaly jsme si. Postupně jsme vyzkoušely všechny druhy a přinášíme vám naše poznatky. Zkuste ho taky.

Mokate To Go můžeme doporučit

Klára Wimmerová, zástupkyně šéfredaktora: Můj první vjem byl, že obal vypadá velmi lákavě, proto jsem se jako první z redakce vrhla na testování. Trochu mě zarazil na první pohled trochu složitý návod, ale nenechte se odradit, stejně jako jsem se nenechala odradit já, za trochu snahy vás čeká dobrý výsledek. Návod jsem přečetla, nebylo to nakonec nic složitého, v podstatě nejdůležitější informace je ta, že nesmíte zalévat vroucí vodou a že to s vodou nesmíte přehnat, určitě je dobré řídit se doporučeným množstvím, které je v návodu uvedeno.

Vyzkoušela jsem všechny druhy kromě ledové kávy, kterou piju jenom v letních vedrech - a ta už jsou bohužel nenávratně pryč.

Nejvíce mi chutnalo LATTE karamelové a Café Mocca s lahodně čokoládovou příchutí, těch jsem asi vypila nejvíce (tímto se omlouvám kolegyním, na které se nedostalo). Překvapila mě jemná konzistence pěny, kterou vytvoříte pouze šleháním lžičkou, a mile mě překvapila i chuť kávy, necítila jsem tu „umělou pachuť“ jako u jiných (instantních) nápojů, připravovaných ze sáčku. Mokate je lahodné a pro mě, milovníka slabší kávy, ideální.

Celkově jsem s Mokate To Go byla spokojená a můžu ho doporučit.

latt

Lucie Paličková, redaktorka: Mám ráda silnější kávu, nejradši expresso, do kterého si přidávám trochu mléka, cukr vůbec nepoužívám. Proto jsem byla trošku na rozpacích, když jsme v redakci dostali k otestování kávový nápoj Mokate To Go. I když obal vypadal lákavě, napadlo mě, že to zase bude mít chuť jako rozpustné kafe, které mi moc nechutná.

Ale byla jsem mile překvapená. Mokate To Go nabízí hlavně nápoje typu Latte, a ty mi opravdu chutnaly. Vyzkoušela jsem všechny druhy včetně ledové kávy, dokonce jsem si dala tu „práci“ a snažila se pečlivě našlehat pěnu i lít do ní kávový nápoj pěkně po lžičkách, abych docílila krásného dvoubarevného výsledku. A občas se mi to povedlo.

Ze všech druhů mi nejvíc chutnalo Latte bez příchuti. A doporučuju, abyste si tyto nápoje taky vyzkoušely, jsou výborné.

Dana Haklová, redaktorka: Nejsem vášnivý kafař a kávě moc nerozumím, ale pokud si dám kávu, tak takovou, ve které je hodně mléka, takže Latte. Tím pádem jsem uvítala, když jsem mohla ochutnat Latte z řady Mokate To Go. Vyzkoušela jsem všechny příchutě, ale Latte mi chutnalo určitě nejvíce. Vyhovovala mi nejen chuť, ale i rychlá příprava, kterou člověk v práci určitě ocení.

Sice jsem neměla tu trpělivost pořádně našlehat mléčnou pěnu, ani slít obě složky dohromady tak, aby udělaly krásně odstínované vrstvy, ale to nic neměnilo na tom, že jsem si pochutnala.

Saša Stušková, redaktorka: Nápoj Mokate jsem zkusila víceméně ze zvědavosti. Zvolila jsem Latte clasic, kupodivu hned napoprvé se mi to podařilo umíchat dobře.

Nechutnalo to zle a pocit, že si můžu sama doma udělat Latte, tuto chuť ještě umocnil.

Ovšem coby velká kafařka jsem zvyklá spíš na klasickou kávu, v pořádném domácím „kafáči“, tak mi přišel nápoj trochu slabší. Zato u mé dcery se setkal s velkým ohlasem, a když jdeme nakupovat, nezapomene do nákupního košíku přihodit karamelové a čokoládové. To jí chutná nejvíce.

Kde seženete Mokate To Go?

Kde bude Mokate To Go! k dostání? Nyní je k zakoupení např. v prodejnách Albert, Globus, Billa, Interspar, Makro, Tesco, Kaufland a v nárazových akcích v Penny Marketu a v Normě.

latt

Reklama