Vysoce koncentrované posilovače z řady Namaste jsou zaměřené na konkrétní problémy péče o pleť a poskytují příležitost přizpůsobit pečující rutinu, aby více vyhovovala potřebám vaší pleti. Ať už je vaše pečující rutina minimalistická nebo si užíváte používání celé řady produktů, přírodní posilovače do ní snadno zapadnou. Posilovače The Ritual of Namaste se rychle vstřebávají a pomáhají s hloubkovou hydratací, revitalizací a vyplněním vrásek.

Testovaly jsme:

The Ritual of Namaste Bakuchiol Natural Booster

The Ritual of Namaste Vitamin C* Natural Booster

The Ritual of Namaste Hyaluronic Acid Natural Booster

The Ritual of Namaste Peptides Natural Booster

The Ritual of Namaste Niacinamide Natural Booster

Veronika

Na mě vyšel při testování přírodní pleťový booster Niacinamide. První, co musím vyzdvihnou, je překrásná vůně, která se rozlinula okamžitě poté, co jsem lahvičku vyndala z papírového obalu. Ani jsem ji nemusela otevírat! Je čistá, příjemná, nevtíravá a připomíná mi něco z dětství. Jen si opravdu nedokážu vzpomenout co.

Posledních několik měsíců se přikláním spíše k přírodní kosmetice. Nejsem v tom extrémista, ale už jen za skutečnost, že produkt od Rituals obsahuje 95 % přírodních přísad má u mě produkt body navíc. Složení je tedy parádní, vůně také, ale nejvíc mě samozřejmě zajímalo, jak bude produkt působit a fungovat na mé pleti. Dopředu říkám, že ji mám převážně sušší, a mnohdy o ni zapomínám pečovat. I když to není zase tolik o zapomínání jako spíš o lenosti. Nicméně když mám nějaký produkt vyzkoušet, věnuju se testování opravdu poctivě. Takže tak jsem přistoupila i k boosteru.

Několik kapek jsem používala dvakrát denně na krk a obličej po dobu několika týdnů. Booster s obsahem niacinamidu, což je vitamin B3, slibuje minimalizování vzniku pórů a snižování viditelnosti tmavých pigmentových skvrn.

Přípravek se aplikuje velmi snadno. Oceňuji praktické kapátko, díky kterému se do produktu nemusí sahat rukou, a dá se jím odměřit přesné množství, které je potřeba. Textura boosteru je velmi lehká, snadno vstřebatelná a na obličeji více než příjemná. Také mi přišlo, že mi výrobek trošku sjednotil odstín pleti, což je skvělé. Pigmentové skvrny na obličeji moc nemám, ale rozšířených pórů a černých teček by se našlo dost. Hlavně v oblasti nosu. Musím říct, že po pravidelném používání boosteru, jsem zaznamenala, že nos už nemám černými tečkami tolik obsypaný a póry nejsou tak viditelné. V tomhle ohledu za mě tedy produkt funguje. Ale i kdyby s černými tečkami nic nedělal, používala bych ho dál. Kvůli příjemné textuře, nádherné vůni a sametovému obličeji, který mi po nanesení vykouzlí.

Karolína

Než jsem o boosteru cokoliv zjistila na vlastní kůži, hned jsem v duchu musela pochválit design obalu. Nechci mít totiž v koupelně vystaveného nic, co by se mi nelíbilo, a tak se také často rozhoduji (sice ne v první řadě) podle toho, jestli se mi produkt líbí. A ty od Rituals se mi líbí moc.

Na vyzkoušení jsem dostala Hyaluronic Acid Natural Booster. S kyselinou hyaluronovou mám dobré zkušenosti, takže když jsem se měla rozhodnout, byla to jasná volba. Přicházím už do věku, kdy se začínají objevovat drobné vrásky, což pro mne znamená více péče. K obvyklému krému jsem tedy ještě přidala právě tento booster, který je neprosto skvělý. Do pleti se vsákne, nevytvoří žádný nepříjemný film a po měsíčním používání dokáže stáhnout póry a sjednotit pleť. První výsledky jsou ale vidět už po týdnu. Protože mám hodně citlivou pokožku, zajímala jsem se i o složení. To je naštěstí z 99 % přírodní a vyrobený na bázi vody, takže jsem se u aplikace nestresovala. Nebylo opravdu proč, když je šetrný k mé pleti, myslím, že bude ke každé.

Marta

Na testování boosterů od Rituals jsem se velmi těšila a moc ráda jsem je zařadila do své denní rutiny. Nejvíce mě zaujal booster s vitaminem C, který dodává krásnou zářivou pleť, sjednocuje její tón, je antioxidační a redukuje výskyt jemných vrásek. Po několika dnech používání jsem opravdu viděla změny. Pleť byla jemnější, jasnější a hezky sjednocená. Ve 30 zatím příliš vrásek nemám, takže příliš nemohu posoudit, zda mi vrásky vyhlasí, ale věřím, že je tento posilovač skvělý jako prevence, kterou je nutné v tomto věku již používat. Hodně se koukám na složení produktů, takže mě potěšilo, že je z 98 % přírodní. Díky kapátku se booster jednoduše nanáší, stačí tři kapičky na celý obličej, takže balení poměrně dlouho vydrží, ačkoliv se na první pohled může zdát maličké. Má příjemnou konzistenci, která se rychle vstřebá a nelepí. Booster nanáším na pleť dvakrát denně po jejím vyčištění před sérem a denním či nočním krémem.

Druhým sérem, které jsem stihla otestovat, byl The Ritual of Namaste Peptides Natural Booster. Konzistence je opět velmi příjemná a rychle se vstřebává. Tento booster je skvělý v aktuálním období, protože pomáhá pleť zbavit negativních účinků způsobených oxidačním stresem. Přírodní peptidy pomohou pleti, aby se stala odolnější, a pomáhají ke zvýšení pevnosti a elasticity. Věřím, že je tento booster skvělou volbou, pokud chceme pro svou pleť něco udělat preventivně. Posilovač je z 99 % přírodní  a vhodný pro jakýkoliv typ pleti. Co mě ještě u všech produktů řady Rituals of Namaste potěšilo a nadchlo, jsou zlato-bílé obaly. Jednoduché a elegantní, které si každá žena ráda vystaví na poličku.

Klára

Testuji booster Bakuchiol z řady The Ritual of Namaste, je to super posilovač pleti. Líbí se mi, že se dá použít jak samostatně, tak i před aplikací séra a krému řady Ritual of Namaste, které také testuji. Je to ucelená péče, tak svěží a skvělá. Booster je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé, což musím potvrdit. Nezaznamenala jsem žádné odmítavé reakce pokožky. Mám sušší a citlivější pleť a některé přípravky mi ji dráždí. Produkty Ritual of Namaste ale ne. Musím říci, že nádherně voní, vůně mi evokuje přírodní čistotu. Když si booster aplikuji, rozetřu si trochu i na ruku a je mi příjemné si tuto vůni připomínat. Konzistence boosteru Bakuchiol je velmi lehká, krásně zhydratuje pokožku a zanechá ji vláčnou, dobře se vstřebá a nezanechá na ní mastný film, který by mi vadil. Pokud je pro vás důležitá péče o pleť a rády si ji užíváte, rozhodně tyto boostery řady Ritual of Namaste vyzkoušejte. Přírodní složení, kvalitní produkt a spokojenost, tak bych své testování shrnula. Pro mou pleť je Bakuchiol a jeho účinky ideální. Je známý svými protizánětlivými látkami a antioxidačními vlastnostmi. Bakuchiol je široce uznáván jako vysoce účinná a přirozená náhrada retinolu, který je využíván v produktech proti stárnutí, protože pomáhá udržovat pokožku pružnou a stimuluje tvorbu kožních buněk. Přesně to má zralá pleť potřebuje! 

Další informace o boosterech Rituals of  Namaste se dočtete v tomto článku.

Více na Rituals.cz

Reklama