milka.jpg

Vendula, šéfredaktorka

Malá sladká srdíčka se jen rozplynou na jazyku a myslím, že potěší každého nejen na svátek všech zamilovaných. Udělat radost druhému malou pozorností je prostě vždycky fajn a čokolády Milka jsou oblíbené snad bez výjimky u všech… 

Marta, editorka
 
Pralinky Milka jsou neskutečně lahodné a výborné. Čokoládu Milka mám ráda od malička, takže bych se hodně divila, kdyby mi nechutnaly. Velice mě toto testování potěšilo. Pralinky jsou jemné, z mé oblíbené mléčné čokolády. Náplň je lahodná, ale je problém, že nikdy nezůstanete u jednoho kousku. A to já opravdu nedokážu. Jako dárek k Valentýnu je každopádně tato bonboniéra plná Milka srdíček skvělou volbou. Mě by určitě potěšila. Moc se mi líbí i nový design obalu.

Veronika, redaktorka

Milka to je moje dětství. Čokolády této značky mám moc ráda, takže jsem se na testování pralinek opravdu těšila. Nejprve se mi na jazyku rozlinula jemná chuť mléčné čokolády a záhy následovala příjemná lískooříšková příchuť. Pralinky jsou výborné a jakmile člověk jednu sní, má chuť sahat hned po další. Design ve tvaru srdíčka jistě potěší nejen na Valentýna.

Adéla, redaktorka

O pralinkách bych mohla napsat knihu. Miluju je! Jsem dost pravidelným konzumentem různých produktů od Milky a také je to na mně vidět. Tyto pralinky si ráda dávám ke kávě, jsou jemné, ale přesto vynikají specifickou chutí. Co k tomu říci více. Jedna zkrátka nikdy nestačí. Většinou sním na posezení celou bonboniéru. Balení ve tvaru srdíčka je roztomilé a designově velmi hezké.

srdc.jpg

I love Milka box, obsahuje 20 pralinek / I Love Milka srdce, obsahuje 30 pralinek

Více najdete na www.milka.cz