eo3.jpgMarkéta Škaldová, redaktorka
 
Bez papírových kapesníčků bych nemohla být. Mám je všude. Vždy se hodí je mít po ruce. Kapesníčky Linteo si kupuji už dlouho. Vyhovuje mi jejich kvalita, designové obaly, v neposlední řadě i cena. Ač jsou papírové kapesníčky „pouze“ dvouvrstvé, zaručují jemnost a pevnost. To oceníte hlavně tehdy, kdy vás zaskočí nepříjemná rýma. U mě v době, kdy jsem byla nemocná, obstály na výbornou. Mohu tedy doporučit.

Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora

Bez praktických papírových kapesníčků v boxu si naši domácnost nedovedu představit. Jedny máme hned v předsíni, další v ložnici na obou nočních stolcích, jedny v dětském pokoji… U nás jsou prostě stále při ruce. A mám jednu úchylku, vždy si vybírám zajímavý design krabiček a ten od Linteo se mi líbil moc.

Michaela Malečková, recepční

Kapesníčky Linteo mám ráda, jsou měkké a v praktickém boxu hned po ruce. O té doby co máme doma skoro ročního vnoučka, spotřeba kapesníčků vzrostla. Srdíčkovou krabičku s přáním „ Z lásky“ jsem věnovala právě jemu.

eo.jpgŽaneta Podlahová, marketing

Jestli mám na něco úchylku, tak na kapesníky v krásném boxu. Často vybírám kapesníky několik minut, aby mi box barevně ladil v mém pokoji. Kapesníky Linteo jsou velmi jemné, ale zároveň pevné a stabilní. A samotná krabička je opravdu krásným doplňkem do mého pokoje. Oceňuji i „motivační“ a příjemná slova na boxu. Za mě palec nahoru!

Kristina Vodičková, editorka

Moje spotřeba papírových kapesníků je až neuvěřitelná. Doma mám vždy otevřené tři balíčky - v obýváku, na nočním stolu a na svém líčícím stolku. K tomu si kupuji do zásoby kolem čtyřech balení, aby mi nikdy nedošly. Mám ráda velká balení a pěkné obaly, což Linteo splňuje. Dvouvrstvé kapesníčky mám ráda právě na líčícím stolku, kde je používám třeba na lehké čištění štětců sprejem a oprášení pudrových produktů. A samozřejmě třik s obtiskem rtěnky pro delší výdrž.

eo2.jpg

Reklama