Zajímalo nás v redakci, jak tyto produkty fungují, tak jsme se daly do testování krému No.1 Bust, což je revoluční produkt pro oblast dekoltu a poprsí. Má krásné balení a vypadá velmi příjemně a luxusně. Má super konzistenci, je jemný na dotek a dobře se roztírá. Po 6týdenním testování s ním máme velmi dobrou zkušenost. Pokožka dekoltu, která zpočátku vypadala unaveně a vrásčitě, se hezky napnula a vyjasnila. Hlubší vrásky sice zůstaly, ale jsou jemnější a nejsou tak výrazné. Ty jemnější se díky napjatější pokožce krásně ztratily. Pro dobrý výsledek je ale vhodné na tuto péči myslet každý den a nepolevit. Pokožka potřebuje vzpruhu a hydrataci, takže pokud chcete mít krásný dekolt, musíte se mu věnovat.

Jaký je krém No.1 Bust?

Stárnutí pleti je patrné zejména v oblasti dekoltu. Právě na tuto oblast jsme vyvinuli fantastický krém No.1 Bust. Účinné ingredience krému obnovují pevnost a pružnost pleti a pozvolna zmírňují nebo i zcela vyhlazují vrásky v oblasti dekoltu a krku. Budete-li krém No.1 Bust aplikovat i na ňadra, může dojít ke zpevnění pokožky i prsou samotných.

Mladistvý dekolt

Díky vysoké hydrataci, kterou krém No.1 Bust zajišťuje, dochází k obnovení kolagenových vazeb a pleť se pozvolna začne vyhlazovat a zpevňovat. Vrásky začnou být jemnější a mohou se vytratit úplně. Pleť bude na pohled i na dotyk jemná a pevnější.

Jak krém No.1 Bust funguje?

Krém No.1 Bust je pečující produkt, takže se jedná o trvalejší a dlouhodobý efekt. Po cca 2 týdnech už jeho první výsledky budou patrné - pokožka se zpevní a bude o poznání mladistvější. Hlavní účinná látka krému No.1 Bust je extrakt z kořenů rostliny Pueraria, která zajišťuje vysokou hydrataci pleti. Směs přírodních ingrediencí uzdravuje pokožku a působí na její omlazení. Krém No.1 Bust zbavuje pleť toxinů a volných radikálů, čistí ji a napomáhá k obnovení tvorby kolagenu. Vysoká hydratace pleti proniká i do podkoží a tukových buněk, které ji absorbují a zvětšují svůj objem. Také i díky tomu dochází k vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek. Může dojít i k lehkému zvětšení objemu a zpevnění prsou samotných.

24 karátové zlato v krému No.1 Bust!

V krému No.1 Bust je bohatě obsaženo i 24karátové zlato v koloidní formě. Jeho pozitivní vliv na organismus je známý už stovky let. Zlato zlepšuje mikrocirkulaci krve, působí jako účinný antioxidant, podporuje tvorbu kolagenu, odplavuje toxiny z pokožky a obrací průběh jejího stárnutí. Krém No.1 Bust je pro oblast dekoltu skutečně unikátní.

Čím ještě je No.1 Bust pro pleť prospěšný?

Přítomnost koloidního zlata v krému No.1 Bust zvyšuje účinky dalších přírodních ingrediencí, které působí ke stažení pórů pleti, ozdravení a vnitřnímu pročištění pokožky. Řada ovocných kyselin napomáhají k odstranění odumřelých buněk kůže, obnovení a zvýšení tvorby kolageny a zvýšení pevnosti kůže. Zelený čaj a řada vitamínů zajišťují přísun velkého množství antioxidantů a přispívají k omlazení a rozjasnění pokožky.

Jak se krém No.1 Bust používá?

Ideálně každé ráno a každý večer nebo alespoň jednou denně večer po koupeli osušte pokožku a vmasírujte krém No.1 Bust. Pokožku dekoltu, krku i prsou masírujte pomalými krouživými pohyby pár minut. Krém se tak lépe a rovnoměrně vstřebá a masáží dochází i ke stimulaci podkoží, díky čemuž krém může mí lepší účinek.

Více informací naleznete zde.

Reklama