P9190399.jpg

Testovaly jsme tyto produkty:

  • Bel cosmetic odličovací tampony
  • Bel premium odličovací tampony oválné
  • Bel cosmetic vatové tyčinky
  • Bel premium peelingové vlhčené tampony
  • Bel premium vlhké odličovací ubrousky

P9190398.jpg

Vendula

Výrobky Bel moc ráda kupuji a ze sortimentu si rozhodně vyberu. Klasikou v mém nákupním košíku v drogerii jsou všechny druhy kosmetických tampónů – těch větších i menších velikostí a druhů. Ty pečující s mikrovláknem, aloe vera a panthenolem jsou obzvláště jemné a příjemné pro moji pleť.

Peelingové vlhčené polštářky s micelární pleťovou vodou + jojoba jsem zkoušela poprvé, a i ty mi byly příjemné. Měla bych peeling zařadit do své každotýdenní rutiny. U vatových tyčinek se mi moc líbí, že jsou z papíru, a tudíž plně rozložitelné a nenadělají neplechu v přírodě a oceánech…

Na závěr testování jsme si nechala Bel Premium vlhké odličovací ubrousky s okurkou. Nejsem moc příznivcem těchto ubrousků, většinou mě z nich pálí obličej, ale tyto mají neutrální pH a nepříjemný pocit pálení se nedostavil, a tak jim dám šanci na cesty, kdy jsou opravdu praktické.   

P9190397.jpg

Marta

Vatové tyčinky Bel jsou vyrobené z mikrovlákna na ekologické papírové tyčince, takže se ušetří za plasty a jsou mnohem ekologičtější. Balení s 200 kusy má navíc i papírovou krabičku. Co se týče vatových tamponů, ty používám denně na čištění pleti, jak kulaté, tak oválné. Musím se přiznat, že mi oválné vyhovují vlastně o něco více, jelikož jsou větší. Bel tampónky jsou velmi měkké a šetrné k pokožce. Jemný povrch obsahuje mikrovlákna pro šetrné odlíčení. Velmi oceňuji, že se z produktu neuvolňují vlákna, protože kdysi jsem takové odličovací tampónky měla a vlákna mi pak při odličování očí ulpěla na řasách a měla jsem jich plné oči.

U oválných tampónků, které jsou taktéž kombinace bavlny a mikrovlákna, najdeme obsah Aloe Vera a Panthenolu. Zajímavým a novým produktem pro mne byly peelingové vlhčené tampónky s jojobou. Jsou napuštěné pleťovou emulzí a posety jemnými peelingovými perličkami, které jsou určené pro jemný a efektivní způsob peelingu. Nejsem asi úplně cílová skupinka tohoto produktu. Mám raději nějaké přírodní pleťové peelingy, ale věřím, že si své příznivce najde. Hodí se podle mne zejména na cestování. Podobně pak jako odličovací pleťové ubrousky. Ty jsou měkké a velmi jemné. Není to rozhodně na každodenní čištění pleti, ale jsou výborným pomocníkem na cesty, kam je beru vždycky i já.P9190400.jpg

Klára

Měla jsem možnost testovat produkty Bel, které velmi ráda používám pro odlíčení a pro hygienu. Velmi se mi líbí, že vatové tyčinky jsou udržitelné a vyrobené z biologicky odbouratelného mikrovlákna, které má ještě lepší schopnost čištění, dokáže vyčistit místo použití ještě důkladněji. Neobsahují žádné plasty a jsou tak šetrné k životnímu prostředí. Vatové tampony Bel premium jsou ideální pro každodenní použití, používám je ráno i večer, když si odličuji pleť. Musím uznat, že kvalitní mikrovlákno usnadňuje čištění pleti, aloe vera společně s panthenolem zklidňuje pokožku. Pleť je po použití krásně jemná. Tampony na sobě mají ražbu, která zpevňuje jejich povrch, takže umožňuje lépe zachytit na tamponu zbytky make-upu a nečistot. Jsem s nimi velmi spokojená, pro odlíčení nepoužívám jiné tampony než ty od značky Bel díky perfektní zkušenosti.

Více najdete na lekarnahartmann.cz

629e09acb8252blobid0.gif

Reklama