Untitled-colsdfdsasdsdfdslage.jpg

Legíny jsou velmi pohodlné a pružné, komprese je cítit, ale rozhodně není nepříjemná. Jsou skvělé na domácí nošení, ale i na cvičení. Měla jsem je na sobě několikrát celý den na doma a cítila jsem se v nich velmi komfortně. Také jsem v nich doma cvičila na podložce podle videa, takže se osvědčily i jako vhodné oblečení pro sportovní aktivity. Kdyby byla otevřená fitness centra, hned bych tam v nich vyrazila.

Na postavě vypadají dobře. Hezky zeštíhlí a zformují nohy. Osobně nemám ráda legíny, které končí pod pupíkem a při pohybu se občas sesouvají, proto je pro mne důležitá i výška jejich pasu. Legíny Victoria mají pas vysoký tak akorát, těsně k pupíku, jako většina legín, které mám doma. Takže jsem s nimi spokojená. 

leginyyy.jpg

Testované legíny jsou M a sedí mi tak akorát. Díky tomu, že jsou kompresivní, mají navíc i medicínské účinky. Takové legíny jsem na sobě měla vůbec poprvé. Díky jejich kompresi jsem je musela při oblékání více roztáhnout, dá to trochu práce se do nich ustrojit, ale výsledek je super. Nikde nic netlačí, neškrtí, pružný materiál hezky obepne nohy i zadek. Oceňuji to, že jsou zeštíhlující. Nemám problém s nadbytečnými kily, ale mnoho mých známých i ostatních žen to řeší. Zeštíhlující efekt je hezky vidět, zvlášť u těchto legín, které jsou navíc černé. A jak všechny víme, černá také zeštíhluje. Všimla si toho i moje kamarádka a hned se ptala, co to mám za speciální legíny. 

Ve srovnání s dalšími legínami, které mám doma, jsou pro mne, když je mám na sobě, pocitově téměř identické. Nosím totiž jen takové, ve kterých se cítím dobře. Z těchto mám ale ještě navíc dobrý pocit, protože mám na sobě nejen hezký a stylový kousek, ale také takový, který má zároveň pozitivní vliv na zdraví. Legíny jsou vyrobeny z příjemného, kvalitního hladkého a prodyšného materiálu. Textilie je hezky měkká a pocitově na kůži příjemná. I když jsem se v nich během cvičení zpotila, díky prodyšnosti materiálu mi to nevadilo. A tak to má být. Můžete v nich relaxovat, cvičit, nosit je celý den, je to pohodlné oblečení, o kterém ani nevíte, nepoutá na sebe pozornost, která by vám vadila.

Myslím, že tyto kompresivní legíny jsou dobrým tipem i pro ty, co řeší prevenci celulitidy. Díky své kompresi mají pozitivní vliv na zlepšení žilního a lymfatického systému. Pokud vás trápí pocit těžkých nohou, řešíte problém s křečovými žilami či nechtěnými otoky nohou, rozhodně vyměňte klasické legíny za tyto s kompresí. Pohodlně se nosí a napomohou vašim nohám s regenerací. Já jsem je doporučila své kamarádce, která podobné problémy řeší. 
5fb28fa74e60aobrazek.png

Více informací o legínách Victoria se dočtete zde.

Reklama