yankee.jpg

Klávesnice EGO od YENKEE má tenké a elegantní tělo se zaoblenými rohy. Klávesy jsou standardní velikosti (404 x 122 x 22 mm) a dobře čitelné. Při psaní je pocitově velmi podobná klávesnici u notebooku. Klávesy jsou tak akorát vysoké a oceňuji prohlubně pro pohodlnější psaní, které pomáhají zabraňovat sklouzávání prstů a překlepávání. Překvapilo mě také, jak je klávesnice tichá.

eew.jpg

Je multimediální, takže neslouží jen pro psaní, ale také se dá přes ní ovládat například zvuk. Reaguje okamžitě. Hodilo by se podsvícení kláves, které člověk ocení především v práci večer, když už nechce mít zapnuté velké světlo. Ačkoliv chápu, že jde o úsporu energie a  baterie v klávesnice bez toho déle vydrží.

Klávesnice EGO se dá dálkově připojit až ke třem zařízením současně, z toho ke dvěma pomocí Bluetooth (k dispozici jsou tři bezdrátové profily 2,4 GHz + BT1 + BT2). Párování mezi zařízeními je snadné a rychlé. Jednoduše se pak dá přepínat mezi 3 připojenými zařízeními jediným kliknutím na volič režimů ve spodní části. Dá se připojit k pevnému stolnímu počítači pomocí 2,4G dongle přes USB port a pro přenosný notebook můžete zase použít připojení Bluetooth.

wq.jpg

YANKEE EGO YKB 2050CS hezky drží na místě a neklouže po stole. Díky ergonomickému designu se na ní pracuje velice pohodlně.

Malé zklamání je, že klávesnice je na klasickou tužkovou baterii a nedá se tedy nabíjet přes kabel USB. Díky LED indikátoru stavu nabití máte ale neustále přehled o nutnosti její výměny. A podle našeho testování, klávesnice vydrží běžet docela dlouhou dobu.

6305ef1a75418ewwq.jpg

eww.jpg


 Více informací naleznete ZDE.
sss.gif

Reklama