OI000049-1-.jpg

Receptura šamponu je založena na obsahu unikátní ingredience proti lupům – patentované látky Dandrilys® získávané z kůry cicimku. Dandrilys® je přírodní alternativou pyritionu zinku, snižuje tvorbu lupů, má protizánětlivé účinky, vynikající schopnost zklidnit citlivou pokožku hlavy a zmírnit její nepříjemné projevy jako je svědění a začervenání, normalizuje tvorbu mazu. A co navíc? Efekt redukce lupů vydrží až 72 hodin!

Další obsažené ingredience – poctivé benešovské pivo Ferdinand, výtažky z ječmene, chmelu, rozmarýnu a lišejníku, mandlový olej, panthenol a polysacharidy z hnědých řas dodávají tomuto šamponu další důležité benefity. Napomohou posílení, regeneraci, hydrataci a lesku Vašich vlasů. Bezalergenní bylinná parfemace jim propůjčí nádhernou vůni. Díky mimořádně jemné receptuře bez obsahu SLES a pyrithionu zinku je mimořádně vhodný pro každodenní použití, pro všechny typy vlasů a citlivou pokožku hlavy.

OI000045.jpg

Marta, editorka

Jemný šampon proti lupům s pivem a bylinami od Manufaktury patří k těm, které mi vyhovují. Ačkoliv nemám zas tak velké problémy s lupy, mohu ho doporučit. Když už se lupy objeví, dokáže s nimi rychle zatočit. Také doporučuji jako skvělý šampon pro jemné vlasy, které krásně umyje a dodá jim objem. Vlasy se po něm dokonce méně mastí, což velmi oceňuji. Zároveň jsou však lesklé a pokožka hlavy je hezky hydratovaná. Trochu jsem se bála, že bude šampon vonět po pivu, ale není tomu tak. Voní příjemně po bylinkách.

Karolína, redaktorka

Už dlouho používám na své jemné, snadno se mastící vlasy jen tuhé šampony. Na pivní šampon s bylinami od Manufaktury jsem však slyšela jen chválu, a tak jsem se ho rozhodla otestovat. Hned po prvním umytí jsem si všimla jedné věci. Nesvědila mě pokožka hlavy. Byla to vážně úleva, protože i když netrpím na lupy, pokožku mám hodně citlivou. Rozhodně mu ještě dám šanci!

Veronika, redaktorka

Přestože na lupy běžně moc netrpím, po zimě se u mě většinou objeví. Pokožka se asi musí vyrovnat se změnou teplot a odložením čepice. Krátkodobě tedy sahám po přípravcích, které jsou určené k boji proti lupům. Tentokrát jsem měla možnost vyzkoušet pivní šampon od Manufaktury. Pivo nepiju a zrovna mi nevoní, ale to není případ tohoto šamponu. Překvapilo mě, jak přípravek jemně příjemně voní. Po dvou týdnech pravidelného používání jsem cítila úbytek lupů a bonusem byly lesklejší vlasy.

Více na MANUFAKTURA.CZ
608be2e2a683cobrazek.png

Reklama