OI000050-4-.jpg

Testovaly jsme:

  • Relaxační vonnou svíčku v unikátním designu ze žebrovaného skla. Svíčka obsahuje řepkový vosk s jemnou a sladkou vůní rýžového mléka a třešňového květu. Doba hoření je až 50 hodin.
  • Vonné tyčinky s jemnou, sladkou vůní rýžového mléka a třešňového květu. Tyčinky si vůni samy nasávají a rozšiřují ji po místnosti přirozenou cestou bez zapalování. Vůně vydrží po dobu 2 až 3 týdnů.
  • Náhradní náplň k vonným tyčinkám s jemnou, sladkou vůní rýžového mléka a třešňového květu.

csrr.jpg

Marta, editorka

Testovala jsem dizuzér s vonnými tyčinkami s vůní rýžového mléka a třešňového květu. Voní opravdu nádherně. Když má dizuzér ještě pěkný design, domov nejen provoní, ale udělá i parádu. Tento je jednoduchý, avšak velice pěkný s žebrováním. Až mi dovoní, dal by se určitě využít následně jako vázička. Vůně vydrží poměrně dlouho. I po dvou týdnech voní stále nádherně. Vůně je jemná, sladší, krásně uvolňující. Příjemná pro domácí relax. Takové mám ráda. K difuzéru jsem měla ještě náhradní náplň. Je skvělé, že se dá krásný difuzér následně ještě doplnit. Náplň má 250 ml a použít ji tedy můžeme třikrát. 

etsc.jpg

Veronika, redaktorka

Já jsem měla možnost otestovat svíčku, ze které jsem měla upřímnou radost, protože sychravý podzim je tu a pálení svíček k němu patří. Skvělým bonusem je skutečnost, že svíčka voní jako rýžové mléko a třešňový květ, takže si doma díky ní můžu vytvořit iluzi jara, na které už se těším. Svíčka voní tak akorát – intenzita mi vyhovuje a během chviličky je cítit v celém našem bytě. Jde ovšem o příjemné aroma, není těžké, takže mě z něj nebolela hlava, což se mi někdy stává. Trošku mi připomínalo čerstvě vyprané prádlo, které uschlo na vzduchu někde poblíž rozkvetlé třešně. Minimalistický design svíčky je už pak jen tou pomyslnou třešničkou na dortu. 

Více inspirace najdete na stránkách www.rituals.cz

615d5fab9bfaeOI000044-4-.jpg

Reklama