balik.jpg

V redakci právě nyní testujeme dezinfekční utěrky Bacillol od HARTMANN-RICO pro dezinfekci povrchů. Jsou skvělé v tom, že s nimi můžete snadno a rychle vydezinfikovat nejrůznější povrchy. Utěrky napuštěné alkoholovým roztokem jsou také vhodné k dezinfekci citlivých materiálů jako jsou různé displeje, monitory, mobilní telefony a další přístroje, které často bereme do svých rukou.

Balení obahuje 80 kusů ubrousků, které jsou vysoce odolné proti roztržení, vhodné i pro povrchy náchylnější k poškození jako displeje mobilních telefonů nebo monitory počítačů. Neobsahují aldehydy, barviva ani parfemaci. Jsou skvělým pomocníkem pro rychlou dezinfekci nejrůznějších povrchů. Nejsou však vhodné pro dezinfekci pokožky. Více o testovaných ubrouscích najdete ZDE

Jak dopadlo naše testování?

Veronika, redaktorka

V posledním roce jsem dezinfikováním tak trochu posedlá, což samozřejmě není náhoda, ale důsledek covidové pandemie. Pořád musím mít po ruce dezinfekční gel a v rámci úklidu používám i dezinfekci na povrchy. Ubrousky Bacillol jsou skvělým, a hlavně praktickým pomocníkem. Používám je hlavně na dezinfekci mobilního telefonu. Slyšela jsem, že telefony patří mezi nejznečištěnější věci, které vlastníme. Jednou za čas jimi přejedu i místa, na která u nás doma nejvíc saháme, to znamená kliky a vypínače. Desinfekční ubrousky chválím, funguje přesně podle mých představ.

OI000189-2-.jpg

Karolína, redaktorka

S dezinfekcí by se to nemělo přehánět, ale já si prostě nemůžu pomoct. Když jsem doma, jsem v klidu, ale jakmile vyjdu ven nebo sedím v kanceláři, potřebuji mít po ruce něco, čím jednou za čas povrchy utřu. K tomu se hodí vlhčené dezinfekční ubrousky Bacillol, které jsou ve velkém balení, a můžu se na ně vždy spolehnout. Čistí dokonale a já můžu mít klid v duši. Navíc jsou v praktickém balení, v němž se nevysouší.

OI000070-3-.jpg

Marta, editorka

Často používám ubrousky na prach a velmi se mi hodí i tyto dezinfekční na povrchy. Vyčistí a vydezinfikují v jednom kroku, což se v dnešní covidové době velmi hodí. Věci totiž dezinfikujeme více, než jsme byli dříve zvyklí. Ubrousky jsou rychlým pomocníkem v domácnosti, který snadno vydezinfikuje a vyčistí různé materiály. Rychle působí a jsou velmi praktické. Balení s 80 kusy vydrží opravdu dlouho, takže se do něj vyplatí investovat. Někteří také jistě ocení, že jsou bez parfemace.

OI000058-4-.jpg

Klára Křížová

Desinfekční gely a spreje na ruce jsou součástí mé každodenní hygieny. V období pandemie jsem se ale zaměřila více než kdy jindy na desinfekci povrchů různých předmětů, na kterém sahám často jako je mobilní telefon, klávesnice, myš, klíče, volan a řadící páka v autě. Ideálním pomocníkem jsou desinfekční ubrousky a to zejména díky snadnému použití. Použitý ubrousek po použití vyhodím, nemusím používat desinfekční sprej a věci otírat hadříkem. Při testování ubrousků Bacillol jsem ocenila jejich kvalitu, je pro mne důležité, že jsou od výrobce, který se desinfekčními výrobky zabývá dlouhodobě na profesionální úrovni, produkty od HARTMANN-RICO používají i zdravotnická zařízení a nemocnice.

ubr.gif
obrazek.png

Desinfekční ubrousky Bacillol najdete na této stránce

Naše články

Reklama