OI000029-5-.jpg

Od samého počátku byl prioritou vývoj a zdokonalování deštníků, například mechanismy pro plně automatické otevírání a zavírání deštníku jedním tlačítkem nebo vysoce odolné konstrukce proti větru. Tímto značka FARE nastavila zcela nové standardy a technologie ve výrobě deštníků. Deštníky FARE mají tyto funkce k dispozici od nejmenších skládacích, přes tradiční holové až po golfové typy.

Dílenskou preciznost dokazuje získání TÜV certifikátu u drtivé většiny výrobků této značky.

OI000033.jpg

Mezi nejoblíbenější deštníky značky Fare patří skládací deštník ALVIN s pevnou a větru odolnou konstrukcí vyrobenou z pružných skelných vláken a komfortní rukojetí s příjemným Soft-Touch povrchem, který neklouže a nestudí v ruce.

Systém otevírání Open-Close zajišťuje pohodlné a bezpečné otevírání a zavírání jedním tlačítkem. To umožňuje deštník ovládat jednou rukou a pohodlně v druhé ruce nést kabelku nebo otevřít dveře domu nebo auta.

OI000034.jpg
 
Marta, editorka

Deštník má pevnou konstrukci a je opravdu bytelný. Je vidět, že se jen tak snadno nerozbije. Je sice trošku těžší než levné deštníky, které si většinou koupíme, když je nouze a nečekaně nás zastihne déšť, ale to se dá čekat, protože tento je o dost kvalitnější. Deštník se snadno ovládá, stačí zmáčknout tlačítko a rychlostí blesku je otevřený. Tlačítkem se opět i zavírá.

OI000038-4-.jpg

Veronika, redaktorka

Deštník, který jsme měli v redakci možnost otestovat, má super mechanismus, díky kterému se po stisknutí jednoho tlačítka sám roztáhne a po stisknutí druhého se zase složí. Vypadá bytelně a odolá i velmi silnému větru. Jeho konstrukce není totiž kovová, ale žebra deštníku jsou vyrobena z uhlíkových vláken. Tím pádem jsou žebra pružná a nezničí se během prohybu při podfouknutí deštníku silným větrem. Tento deštník také obdržel certifikaci německé státní zkušebny TÜV NORD za kvalitu a design. Oranžovou sice nemám ráda, ale jejím pozitivem je skutečnost, že je hodně výrazná. V mlhavém a upršeném počasí je s deštníkem člověk vidět i na dálku, takže se snižuje riziko, že ho přehlédne třeba nějaký řidič auta. Díky menším rozměrům se snadno vejde do kabelky a může to být třeba super dárek k blížícím se Vánocům.

Líbí se vám deštník, tak jako nám? Pak se inspirujte na stránkách, kde testovaný typ deštníku v různých barvách můžete zakoupit.

619e3b22074d3OI000022-4-.jpg

sss.gif

Reklama