632d7058db5d6obrazek.jpg

Oblíbená piva Desperados v praktických plechovkách dorazila do naší redakce na testování a my je vychladily, protože tak chutnají nejlépe, a pustily se do toho.

Jaké tři produkty jsme testovaly a zvedly nám náladu? 

ShotType1-540x540.jpgDesperados Original

Pivo s příchutí tequily a ovocných podtónů Desperados Original zachutná všem, kteří si chtějí života užívat plnými doušky a mají odvahu zkoušet nové a nepoznané věci. Poprvé bylo do typické embosované lahve stočeno ve Francii v roce 1995. Večírek, kde se podává pořádně vychlazené pivo Desperados, bude zaručeně stát za to!


8ab8331aa40ee3dd9728a2203ac5a8ec-mmf400x400.jpgDesperados Sangré

Okusit jižanský temperament teď můžeme i v naší zeměpisné šířce, a to díky osvěžující novince Desperados Sangré. Pivo ochucené tequilou, červeným hroznovým vínem a směsí koření vlije pořádnou dávku živelnosti na každou letní párty nebo setkání s kamarády. Příjemná chuť zažene žízeň a rozproudí divokou zábavu. Dobře vychlazené je skvělou volbou pro horké večery a zachutná i těm, kteří pivu obvykle neholdují.


cz-pim-417110001001-00.jpgDesperados Mojito
Po ochutnání svěžího intenzivního koktejlu Desperados Mojito se rázem ocitnete uprostřed kubánské fiesty a dokonale uhasíte žízeň. Příjemná hřejivost tequily a ovocná svěžest mojita je přesně to pravé pro horkou a živou letní noc!

A jaké jsou naše závěry z testování? 

Test Marty

Nejsem úplně příznivcem sladkých nápojů. Ať už jde o coly nebo ochucená piva. Dám si jen výjimečně a když už, musí mi to chutnat. Ochutnala jsme nápoje Desperados, která jsou kombinací piva a tequily. Podle mě jsou skvělé například při letních grilovačkách a opékání buřtů, ale určitě i v jiném období - stačí je mít doma c chladničce. Jde o chutný dobrý nápoj, který se vyrábí hned v několika příchutích. Kombinace piva s tequilou je pro mne trochu zvláštní, ale příjemně mě překvapila. Nejvíc mi chutnala varianta Sangré. Ale musím přiznat, že jsou na mě tyto nápoje celkem silné a stačí mi tak polovina plechovky. Díky za příležitost ochutnat nápoje, které jsem neznala.

632d731cefde2obrazek.jpg

Test Venduly

Tyto piva mají tedy opravdu pořádnou sílu a to díky svému složení. Kombinace světlého piva a mexické tequily je pro mne silná a hodí se mi k party, kterou dokáže pořádně rozjet. A taky hodně rychle rozjet. Skvělé budou i v létě, kde zaženou žízeň a zvednout náladu. Bavilo mě, že mají různé příchutě a ty mi chutnaly osobně více jako Original. Pro vítěze se nemohu rozhodnout, ale asi se spíš přikloním k variantě Sangré, kde cítím ovoce a koření. U příchutě Mojito byla cítit příjemná svěžest limetky. Taky povedená edice Desperados. 

Test Kláry

Poctivě jsem ochutnala a vypila všechny tři varianty a musím říci, že jsou to velmi dobří parťáci na jakoukoliv párty. A to nejen na letní. Mile mě překvapila příchuť Sangré, která je sladší a ovocná, stejně tak i Mojito, které je prodchnuté mátou a voní opravdu skoro stejně jako klasické mojito. I chuť je laděná velmi věrohodně tak, že milovníci mojita si tuto variantu Desperados zamilují. Piva Desperados jsem vzala také na setkání s přáteli o kterých vím, že piva ochucená tequilou Desperados pravidelně a rádi pijí. Proto nechápu, že ještě neochutnali další varianty! S mou testovací zásobou jsme to ale napravili a z části večírku udělali testování piv ochucených tequilou Desperados. Chlapům více chutnala varianta Mojito, ženám zase Sangré. Takže to bylo vyvážené a každý si mohl vybrat podle chuti. Klasická varianta Original chutnala všem! Za nás mají tedy všechny tři varianty palce nahoru.

Tyto produkty jsou určeny starším 18 let. 

Desperados-Logo.jpg