OI000997-1-.jpg

Marta Kratochvílová, editorka

Jako malá jsem měla ráda tyčinky Nesquik, a i teď to byla první tyčinka, po které jsem sáhla. Musím přiznat, že varianta Delice je na mne trochu sladší a mám proto raději klasiku. Ale obě jsou fajn. Chutnala mi i tyčinka Cini Minis, ve které je cítit příjemná chuť skořice. Chocapic a Cheerios jsou taky dobré. Nesquik u mne ale vede na plné čáře. Je to skvělá svačinka nejen pro děti, ale i pro dospělé, která dodá energii a můžete si ji s sebou snadno sbalit do batůžku na cesty.

OI000998-1-.jpg

Karolína Waberová, redaktorka

Protože mám od dětství ráda Cini Minis od Nestlé, moc jsem se těšila na ochutnávání tyčinek. Není překvapením, že mi nejvíce chutnala právě ta s oblíbenými cereáliemi. Chutnají opravdu jako bych si do misky nalila mléko a skořicové cereálie. Jsou sladké, obsahují celozrnné cereálie a při práci mi tak dodají energii i výživui. Na výběr jsme měly ještě z dalších čtyř druhů tyčinek - Nesquik, Nesquik Delice, Chocapic a Cheerios. Všechny jsou skvělé a chuťově vás přenesou do školních let, ale jen v tom pozitivním smyslu slova. Proto je mám ráda dodnes.

5f69c5ea9c9b2OI001036.jpg

Veronika Bulánková, redaktorka

Nestlé tyčinky s příchutí různých cereálií si pamatuju z dětství, kdy mi je rodiče občas koupili. Mám je moc ráda. Nejradši asi Cini Minis. Při našem redakčním testování mi ale nejvíc chutnala tyčinka Nesquik Delice. Světlé kuličky jsou zdobené mléčnou čokoládou a jako bonus je na nich ještě bílá poleva. Líbí se mi i to, že ve složení jsou na prvním místě cereálie, které tvoří většinu tyčinky. Je to takový chutný snack, který se skvěle hodí třeba jako dezert po obědě. Tyčinka má totiž jen něco málo přes dvacet gramů. Moc fajn byla i příchuť Cheerios a Chocapic, vlastně nemůžu říct nic negativního o žádné z nich.

5f69c5b5187e8OI001028.jpg

Klára Křížová, vedoucí obchodního oddělení

Tyčinky, které jsem testovala se svým synem, nám moc chutnaly. Já je mám jako občasnou svačinku, ale můj syn, který chodí na střední školu, je úplně miluje. Cereální tyčinky Nesquik, Nesquik Delice, Cini Minis, Chocapic a Cheerios jsou velmi chutné, vejdou se do kapsy, tašky nebo kabelky, takže je máme hned po ruce. Můžeme je doporučit ostatním, jsou chuťově vynikající a líbí se nám, že mají cereální složení.

5f69c5a346f7fOI001019.jpg

5e5cff6e88a33obrazek.png

Reklama