5b5ada2fced13obrazek.png

Vezla jsem ji jako dárek po dlouhém prázdninovém odloučení, a když jsem blondýnku předávala blondýnce, měla jsem pocit, že dcera má nakonec větší radost z dárku než ze mne. Okamžitě nastalo vybalování a zkoumání, co vše panenka umí a neumí.

V balení najdete panenku, hřeben, lžičku, mixér na přípravu jídla, lahvičku, dvě plenky a také dvě balení kašiček, které panence můžete připravit. Pokud budete hledat návod, najdete ho úplně ve spod balení, je trošku schovaný. Před první přípravou jídla ho doporučuji přečíst. Nečekejte ale žádné složitosti.

5b5adbaa3cdc7obrazek.png

Panenka s námi musela na klíně obědvat. Následně se jí česaly vlásky. Připravovalo jídlo. Krmila se a také kakala a čůrala. To byla asi opravdu největší atrakce. Panenka s námi musela na koupaliště a taky cestovala přes celou republiku do další prázdninové destinace. Na chalupě absolvovalo miminko další kolo krmení z několika dětských ručiček.

Mě to přesvědčilo o tom, že vím houby, jaká hračka se bude dětem líbit a že je vlastně moc prima, že si dcera ještě umí i v šesti letech hrát s panenkama. Příští dárek je jasný, náhradní plínky a kašičky pro malou i velkou holku.

5b5ade369f9d1obrazek.png

Více na stránce www.hasbro.com

Uložit

Pokud přemýšlíte, jaké hračky dětem koupit, máme pro vás i další recenze:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama