Co si budeme povídat, klasické cigarety mají spoustu mínusů. Když pomineme negativní zdravotní účinky, je tu také obtěžující zápach a kouř. To všechno jsou důvody, kvůli kterým bychom se rády tohoto zlozvyku zbavily. Samozřejmě by bylo ideální skončit s kouřením úplně, ale zlatou střední cestou je přechod na bezdýmnou variantu, kterou může být například nový vaporizér blu 2.0.    

Ten obsahuje méně škodlivých látek než klasické cigarety. Nespaluje tabák a neprodukuje obtížný kouř Během testování jsme zjistily, že při použití ani nemusíme chodit kvůli nepříjemnému kouři před dům, v kanceláři není po použití totiž vůbec nic cítit.

639739037d858obrazek.png

Jak se blu 2.0 používá?
 
Jeho použití je velmi jednouché a praktické. Na začátku si pořídíte samotné zařízení, nebo-li vaporizér, což je vlastně elektronická cigareta. Tenká a elegantní trubička se vám vejde do dlaně, ale i do malé kabelky nebo kapsy, což je velmi praktické. Součástí balení je také nabíjecí kabel USB-C. Po nabití vydrží zařízení v provozu až 8 hodin. K tomu si pak koupíte náplně, které jsou k dostání v několika voňavých variantách, my jsme měly možnost vyzkoušet tyto: Fresh Mango, Berry Mix, Polar Blueberry, polar Menthol a Golden Tobacco. V každém balení jsou dvě náplně. V podstatě jen nasadíte náplň na zařízení elektronické cigarety a pokud je zařízení nabité, můžete ho hned použít.
 
A jaké jsou naše recenze? Co si o použití vaporizéru myslí naše testerky?
 
Míša

Odjakživa byla jsem byla zarytou odpůrkyní náhradních variant cigaret a nedala jsem na starou dobrou klasiku dopustit. Dokonce mi i některé varianty elektronických cigaret nebo zařízení na zahřívání tabáku vyloženě smrděly. Teď jsem měla možnost vyzkoušet vaporizér blu 2.0. Šla jsem do toho trochu s despektem, ale teď zpětně vidím, že zbytečně. Zvědavost zvítězila a já našla zajímavou alternativu, která mi pomůže pomalu se zbavit mého zlozvyku (kouřím krabičku cigaret za den). Elektronická cigareta je pro mě super. Už jen ten fakt, že ji člověk může používat bez dýmu a zápachu kolem. Nejvíc mě asi oslovila varianta Mango a Golden Tobacco.  Pro mě je dobrá zpráva, že jsme se sice nezbavila nikotinu, ale rozhodně jsme eliminovala hoření, zplodiny, které s hoření souvisí a samotný zápach. Jednotlivé náplně odpovídají svému názvu. Každý si tak může najít náplň, která mu nejlépe vyhovuje.

P1312488.jpg 

Zuzka

Kouřím jen občas, takže krabička cigaret mi vydrží třeba měsíc. Když mám čas, ráda si s kolegyněmi cigaretu dám, ale popravdě mi vadí, že je pak člověk kouřem cítit. Na elektronickou cigaretu jsem byla zvědavá a musím říct, že mě moc mile překvapila. V první řadě se mi líbí variabilita náplní. Postupně jsme testovaly s kolegyněmi všechny a nejvíc mi asi vyhovuje Mango a Berry Mix. Náplň není ani tak silná, prostě je to takové pohodové „holčičí“ kouření bez kouře. Zařízení se také jednoduše používá a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Za mě mohu rozhodně doporučit.      

Týna

Už jsem si několikrát řekla, že „seknu“  s kouřením, ale stále se mi to nedaří. Tak se mi povedlo aspoň o dost snížit počet vykouřených cigaret za den. Toto testování bylo pro mě velmi příjemné, protože mám další důvod cigarety odsunout a doufám, že časem už navždy. Elektronické cigarety jsou podle mě dobrým řešením, když nechci přestat úplně, ale občas si pro chuť dát nikotinovou dávku. Příchutě náplní mě velmi příjemně překvapily. Vaporizér se vejde do kabelky, do kapsy a nesmrdí. To je velké plus.

posled.jpg
 
Děkujeme testerkám za jejich popsanou zkušenost.
 
Náš článek: blu 2.0 - černý elegán s dlouhou výdrží