Produkty Frosch se zelenou žabičkou na obale, jsou postaveny na přírodní bázi. Soda, ocet, citron a další důvěrně známé látky ve vyváženém složení jsou účinné, v přírodě zcela biologicky odbouratelné, a navíc jsou bezpečné pro vás a váš domov. 

647085c43cbcbobrazek.png

Přečtěte si naše recenze, s testovanými produkty jsme byly velmi spokojené.

Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem (EKO, 500 ml)

Jak odstranit odolný vodní kámen a zaschlé nečistoty? Tento ekologický čistič vodního kamene, si s tím poradí snadno a rychle. Díky účinnému složení s malinovým octem a přírodními kyselinami rychle odstraní nečistoty i velmi silné usazeniny vodního kamene. Je ideální na čištění umyvadel, sprch, van nebo kachliček. Kromě čistoty se postará i o zářivý lesk a zanechá krásnou vůni čerstvých malin.

Benefity testovaného produktu Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem:

 • bojuje s odolným vodním kamenem a nečistotami
 • je vhodný na čištění van, sprch, umyvadel a kachliček
 • zanechává oslnivý lesk a příjemnou vůni

Naše redakční recenze:

647089f9ce504obrazek.png
Foto: Klára Křížová

64708a21a80d0obrazek.pngFrosch Čistič vodního kamene s malinovým octem je opravdu velmi spolehlivý pomocník. Snadno čistí, stačí jen nastříkat na plochu, kterou potřebujete vyčistit a otřít hadříkem. Velké plus je, že přípravky Frosch jsou ekologické, což je pro mě důležité, ráda tyto přípravky kupuji a používám. Použila jsem ho na čištění umyvadla, sprchového koutu a baterie. Líbí se mi příjemná vůně malin, koupelnu krásně provoněla.


647080c5bdc6bobrazek.png
Více najdete na této stránce: frosch-eko.cz

Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou (EKO, 500 ml)

Čistič na kuchyně je navržený tak, aby v mžiku odstranil mastnotu, odolnou špínu i zaschlé nečistoty. Čištění sporáku, grilu nebo třeba mikrovlnné trouby bude díky tomuto čističi snadnější než kdy dříve. Pozornost si bezesporu zaslouží i skutečnost, že čistič zanechává příjemnou vůni.

Benefity testovaného produktu Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou

 • přináší přírodní recepturu na bázi sody, jež je vhodná pro použití v blízkosti potravin
 • je vhodný na čištění kuchyňské linky, sporáku, trouby a dalšího vybavení kuchyně
 • poradí si s mastnotou, nečistotami i odolnou špínou
 • kuchyň provoní příjemnou vůní
 • jedná se o veganský přípravek bez mikroplastů

Naše redakční recenze:

64708a62499c1obrazek.png
Foto: Klára Křížová

64708a7fd9872obrazek.pngKuchyňský čistič na bázi sody mě naprosto nadchl. Takový přípravek patří do každé kuchyně. Je skvělé, že je ekologický, protože s ním můžete bez obav čistit kuchyňské plochy, všude tam, kam dopadá mastnota a jiné nečistoty. Perfektně si poradí i s odolnou špínou, kterou v kuchyni nechcete. Za nás má jedničku, je to super čistič, který navíc příjemně voní.

647080fcd5000obrazek.png
Více najdete na této stránce: frosch-eko.cz

Frosch EKO Sprej na skvrny à la "žlučové mýdlo" (500 ml)

Hledáte účinný přírodní přípravek, který si hravě poradí s odolnými skvrnami na prádle? Ekologický sprej na skvrny, který funguje obdobně jako žlučové mýdlo, je založený pouze na rostlinné bázi. Tento silný odstraňovač skvrn se používá ještě před praním a je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou. Jeho snášenlivost s pokožkou byla potvrzená dermatologickými testy.

Benefity testovaného produktu Frosch EKO Sprej na skvrny à la "žlučové mýdlo":

 • odstraňuje různé druhy skvrn na bílém i barevném prádle
 • je šetrný i k citlivé pokožce
 • jedná se o veganský přípravek bez mikroplastů

Naše redakční recenze:

647083a2dac16blobid0.png
Foto: Jitka Turková

647082aabdf0fobrazek.pngFrosch EKO Sprej na skvrny a la „žlučové mýdlo“ je opravdu účinný přípravek na skvrny, založený pouze na rostlinné bázi.Testovala jsem sprej na džínových kalhotách, kde jsem si udělala  poměrně velkou skvrnu od kávy s mlékem. Byla jsem zvědavá, zda si sprej se skvrnou poradí a zda na kalhotách nezůstane flek po použití. Dle návodu jsem skvrnu postříkala, nechala cca 10 minut působit a vložila do pračky k ostatnímu prádlu. Skvrna opravdu zmizela, bez poškození původní barvy a bez mé větší námahy.

647082c03003fobrazek.pngDá se použít na bílé i barevné prádlo.

647082ceaaf68obrazek.pngNa této novince oceňuji, že není cítit chemii, je účinná a zároveň přátelská k přírodě. Značka Frosch patří v naší domácnosti k oblíbeným produktům, které je příjemné používat pro svou vůni, šetrnost k pokožce i životnímu prostředí, snadné použití a výsledný efekt. Nový Frosch EKO sprej na skvrny je toho opět důkazem.

Frosch EKO Senses Sprchový gel Květ pomeranče (300 ml)

Rádi vám představíme sprchový gel, který se vyznačuje šetrným přírodním složením a příjemnou vůní. Hýčkejte svou pokožku s pomocí ekologického sprchového gelu obohaceného o panthenol. Sprchový gel se složením s neutrálním pH 5,5 zanechává pokožku jemnou, hydratovanou a provoněnou příjemnou vůní květů pomeranče. Díky přírodnímu složení je gel vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou, což potvrdily i dermatologické testy.

Benefity testovaného produktu Frosch EKO Senses Sprchový gel Květ pomeranče:

 • přináší přírodní složení s neutrálním pH 5,5 a vůní květu pomeranče
 • díky obsahu panthenolu zanechává pokožku hydratovanou
 • jedná se o veganský produkt bez mikroplastů
 • je dermatologicky testovaný

Naše redakční recenze:

647083aaa725fobrazek.png
Foto: Se souhlasem čtenářky Karolíny

647083c656db5obrazek.pngJemný sprchový gel Frosch s vůní pomerančového květu je velmi příjemný díky svému složení bez mikroplastů, parabenů a barviv, navíc má velmi příjemnou jemnou vůni a neutrální ph, což mi velmi vyhovuje vzhledem k tomu, že mám citlivou pleť a proto mi silně parfemované sprchové gely nevyhovují. Sympatický je mi i fakt, že produkt je veganský a neni testován na zvířatech. Sprchové gely Frosch používám jak pro sebe, tak pro své děti a tento pomerančový ráda zařadím do našeho repertoáru.

647081499ba87obrazek.png
Více najdete na této stránce frosch-eko.cz

Frosch Baby Mycí prostředek na dětské potřeby (EKO, 500 ml)

Čím bezpečně a účinně umývat dětské nádobí a další vybavení pro děti? Tento ekologický mycí prostředek na dětské potřeby je zcela bez chemie. Díky účinnému přírodnímu složení se postará o odstranění zbytků mléka, šťáv a dalších pokrmů a je šetrný k přírodě i k pokožce. Samozřejmostí je i jeho bezpečnost. Má neutrální pH 5,5, je hypoalergenní a neobsahuje barviva ani vonné oleje.

Proč si maminky tento EKO mycí prostředek na dětské potřeby oblíbily? Jaké jsou benefity testovaného produktu Frosch Baby Mycí prostředek na dětské potřeby:

 • je vhodný na mytí dětského vybavení i nádobí
 • je hypoalergenní
 • neobsahuje barviva a vonné oleje

Naše redakční recenze:

64708459c601dobrazek.png
Foto: Se souhlasem čtenářky Karolíny

647084915f12bobrazek.pngMycí prostředek na kojenecké potřeby Frosch používám dlouhodobě, už od prvního dítěte, vždy jsem s ním byla spokojená, a tak jsem po něm znovu ráda sáhla i s tím druhým. Pro děti jsem nechtěla používat klasické mycí prostředky nebo dávat jejich nádobí do myčky, voda ale často také nestačí, a tak Frosch s neutrálním PH bez parfemace je ideálním pomocníkem pro mytí dudlíků lahviček, ale i misek, talířů a příborů. Tento prostředek je zkrátka jednou z věcí, kterou s dětmi denně používám. Jsem ráda, že jsem ho mohla testovat. Moc ráda ho maminkám doporučím.

647081d74c5abblobid0.png
Více najdete na této stránce: rosch-eko.cz

Proč Frosch?

 • Domov bez toxinů ocení vaše pokožka, plíce a celkové zdraví.
 • Čistý domov nemusí být cítit chemií a dezinfekcí, ale může vonět po malinách nebo levanduli.
 • Vaše pokožka si zaslouží jemnou hypoalergenní péči s přírodními pečujícími složkami.
 • Frosch je přátelský k vám i přírodě a dokáže vám, že chovat se zodpovědně k naší planetě není vůbec těžké.
 • Více než 30 let zkušeností a obliba produktů po celém světe je zárukou vaší spokojenosti.

O značce Frosch

Frosch je již přes 30 let průkopnickou značkou na poli ekologie. Čisticí i pečující prostředky s logem zelené žabičky jsou šetrné k pokožce i životnímu prostředí. Ve své dlouholeté historii Frosch neustále zdokonaluje vývoj a výrobu čisticích a pečujicích prostředků s ohledem na ekologii a stává se lídrem mnoha environmentálních projektů přesahujících mnohdy hranice daného průmyslu. Výrobky značky Frosch jsou v průběhu celého životního cyklu prokazatelně ohleduplnější nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví spotřebitele. Ekologický přístup dokládají i získané certifikáty jako např. EMAS, Green Brands, Eco label a jiné.

Více informací naleznete na: www.frosch-eko.cz
 647080099c6ceobrazek.png

Reklama