OI000010.jpg

Smícháním koncentrovaného prášku s hydratačním gelem, který do pleti pomáhá vstřebávat aktivní látky, vznikne čerstvá směs, která je velmi účinná. Pravidelné používání roztoku s vitaminem C viditelně redukuje nerovnoměrnou pigmentaci, zpomaluje tvorbu a projevy melaninu, vyrovnává a rozjasňuje tón pleti.

Jak na to? Stisknutím uzávěru uvolněte práškový vitamin C (uslyšíte cvaknutí) a lahvičku protřepejte, aby se rozptýlil do séra. Aplikujte na celý obličej 3-4 pumpičky, přičemž se vyhněte očnímu okolí. Používejte po dobu 28 dní (1 lahvička = 7 dní) každý večer na čistou pleť, vždy před aplikací očního krému a séra. Důležité: Nepoužívejte současně s retinolovým sérem nebo AHA/BHA.

Pokud je vitamin C přímo smíchaný se sérem, nemůžeme jej mít otevřený déle, než určitý čas. Proto přišel Oriflame s malými ampulkami, v kterých se vitamin C se sérem jednoduše smíchá a je připraven na 7denní používání.

OI000017.jpg

Marta, editorka

Musím přiznat, že je pro mne zařazení jakýchkoliv přípravku do denní péče docela náročné. Jsem zvyklá po čištění pleti použít sérum, oční krém a hydratační krém a nic dalšího. Nakonec jsem si na tuto rutinu ale zvykla a každý týden použila jednu lahvičku. Po čtyřech týdnech používání bylo opravdu znatelné projasnění pleti, které produkt slibuje. Pleť byla také více sjednocená. Určitě mohu tento produkt doporučit. Stojí za vyzkoušení.

Veronika, redaktorka

Nějaká séra s vitaminem C už jsem v minulosti vyzkoušela a moje pocity byly rozporuplné. Zatímco některé produkty mi vyhovovaly a pleť po nich byla krásné prozářená, jiné způsobily nepříjemné začervenání, skoro až alergickou reakci a následné pupínky. U čtyřtýdenní kúry od Oriflame se naštěstí nic takového nestalo. Moc se mi líbila technologie, kdy se koncentrovaný prášek s gelem míchá až před použitím, takže je zajištěna jeho čerstvost. Řekla bych, že první výsledky byly vidět asi po čtrnácti dnech. Za nejvíce viditelný efekt považuji, že můj obličej byl více prozářený a jeho barva více sjednocená. Díky tomu jsem mohla používat méně krycí make-up nebo BB krém. Dalším plusem je pro mě větší hebkost pokožky a řekla bych, že i méně pupínků. Nevím ovšem, jestli je to efekt séra, nebo toho, že jsem se o pleť začala po delší době více starat. Za mě je každopádně produkt moc fajn a mohu ho doporučit.

Karolína, redaktorka

Když jsem se dozvěděla, že je potřeba přípravek testovat 28 dní, trochu jsem se lekla. Znám se a vím, že kromě hydratačního krému nic nevydržím používat pravidelně. Nicméně testování pro čtenářky je něco jiného, a tak jsem se musela přimět. A jsem za to ráda! Sérum se skvěle aplikuje a roztírá. Pleť je už po prvním týdnu hezky prozářená a zmizely mi i flíčky po akné, které mě již přes měsíc trápily. Po 28 dnech pleť vypadá především sjednocená a hebká. Věřím, že se pokožce daří i kvůli formě zapracování séra, vždy na aplikaci používám masážní kámen gua sha.
Na trendy balení přípravku, za které Oriflame již delší dobu cením, jsem si hned všimla značky zeleného bodu, to znamená, že jsou všechny čtyři plastové ampulky recyklovatelné.

OI000018.jpg

K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz

Čtěte také: ProCeuticals: Dopřejte si profesionální ošetření pleti u sebe doma

Reklama