S vašimi mazlíčky jste testovali:
5a65eb5552addobrazek.png

A jak byli spokojení vaši chlupatí miláčci?

Markéta & Mimi
5a65ea2e32ab3obrazek.png

Produkty vyzkoušela naše čivavka Mimi. Nejdřív jsem zkusila nabídnout granulky - v těch je Mimi hodně vybíravá, ale nemusela jsem mít obavy, během chvilky byla miska prázdná. Granule Pet Specialist City Dog bohaté na čerstvé kuřecí s rýží jsou kromě lákavé vůně i jistě výborné svou chutí. U granulí shledávám velký plus v ideální velikosti pro malá plemena. Kapsičky Pet Specialist Premium kousky v omáčce doplněné o vitamíny i paštika Pet Specialist Premium Light ragú s krůtím, játry a zeleninou sklidila také velký úspěch. Samozřejmě, že fenka nejvíce ocenila náramně vonící, měkoučké pamlsky - plátky s uzenou příchutí. Mimi určitě doporučuje výrobky Pet specialist a moc děkuje za možnost je otestovat.

Karin & Eda

5a65ea4eeb10fobrazek.pngMěla jsem možnost otestovat značku Pet specialist Premium, kterou jsem upřímně ještě s mým Edíkem nezkoušela. Musím říct, že náš Eda je hotová „popelnice“ a je vděčný za každé krmivo, takže granule Pet Specialist City Dog bez problémů schroupl. Taktéž to platilo i u konzervy s hovězím a rýží. Ale co sklidilo mimořádný úspěch, tak to byly uzené plátky. Domnívám se, že dle vzhledu, vůně a konzistence produktů, je krmivo kvalitní a za dostupnou cenu. Edovi tuto značku určitě zařadím do jeho stravovacího jídelníčku.

Aneta & Meggie

5a65ea581a704obrazek.pngNaše Meggie je zvyklá na domácí stravu, vařím jí veškeré druhy masa, ale dělám jí i pyré z vařené mrkve, brokolice a hrášku spolu s těstovinami. Samozřejmě tu a tam dám Meggie i granule. Granule Pet Specialist jí chutnaly. Musím říct, že moc příjemně voněly. Meggie otestovala i paštiku a konzervu a divila jsem se, že to snědla a očividně jí to zachutnalo.

Více informací o produktech čtěte ZDE.

Naše články:

Reklama