Letos jsem byla několikrát na horách a zažila jsem snad všechny povětrnostní podmínky na sjezdovce – od krásného sluníčka až po snězení, hustou mlhu a pěkně intenzivní dlouhotrvající déšť. Díky velmi pohodlné a hezké bundě Women’s Lay ‘D’ Down™ Jacket jsem byla v teple a v suchu. Dokonale padnoucí střih s kapucí, která dobře ochrání hlavu a krk mi zajistil komfort na mých zimních dovolených.
5ca3324e99b12obrazek.png

Více najdete na této stránce.

Nová technologie Omni-Heat Thermal Reflective 3D

Nová dimenze této technologie spočívá v tom, že drobné „hvězdičky“ ze stříbrné termo reflektivní folie Omni-Heat obsahuje nově také drobné polštářky, které tvoří vertikálně vetkaná vlákna. Tato vlákna vytváří mezeru mezi tělem a látkou umožňující lepší odraz, cirkulaci a udržení tepla v optimální úrovni 37°C.
5ca3327c136d3obrazek.png

Technologie Omni-Heat Thermal Reflective 3D se nově objevuje v TOP kolekci oblečení Columbia Titanium nabízející základní vrstvu i bundy.

Video: Columbia Sportswear | Omni-Heat Reflective Technology

Moje zkušenost s bundou Columbia ‘D’ Down™ je velmi pozitivní! Nebyla mi v ní zima, neprofoukla, dobře zakryla krk a záda, kapuca s kožešinkou vypadala velmi dobře. Jsem s ní spokojená!

5ca3330005143obrazek.png
Naše články:

Reklama