Nové pasty Zendium šly v redakci z ruky do ruky. Přečtěte si, jak nám tyto novinky vyhovovaly.

Zendium

Klára Tichá

Se zuby nemám žádný problém, proto jsem volila zubní pastu Zendium COMPLETE PROTECTION. Překvapila mě jemná chuť. Po používání mám v ústech příjemný pocit, což může být zapříčiněno proteiny a enzymy, které pasta obsahuje. Je pro mne důležité, že pasta nejen čistí, ale také pečuje o zuby.

Klára Křížová

V naší rodině je velká spotřeba zubních past. Používáme různé, protože máme citlivé zuby. Můj syn testoval zubní pastu Zendium určenou dětem starším 7 let a byl z ní nadšený. My dospělí jsme testovali Zendium COMPLETE PROTECTION. Myslím, že je skvělé vědět, že pasta obsahuje pečující složky pro posílení skloviny a obranyschopnosti zubu. Vyhovuje mi bílá barva pasty, nemám ráda barevné pasty a vyhovovala mi svěží neagresivní chuť.

Kristina Vodičková

Můj zubní problém je celkem vysoká kazivost a čím dál větší citlivost, proto se snažím poslední dobou vybírat pasty z kategorie Sensitive. Pasta Zendium je moc příjemná a určitě bych ji doporučila všem, kteří mají stejně „křehké“ zuby jako já. Její chuť je jemná, pění jenom maličko a nevytváří se mi po ní žádný plak na zubech. Používám ji už čtrnáct dní a jsem s účinky spokojená. Na podzim není tak velký problém se střídáním studeného a horkého, a tak jsou zuby v klidu – možná je zubní klid i díky Zendium, ale zase to s chválou nepřehánějme. Baví mě neutrálnost a žádná pachuť a přehnaná umělá svěžest.

Vendula Kubalíková

Zendium Fresh je pro mne ideální varianta pasty. Mentolová příchuť není nepříjemně výrazná, pasta nepění přehnaně moc, stačí jí přiměřené množství. Splňuje přesně vše to, co od pasty potřebuji. Na zahraničních serverech jsem navíc našla, že je pasta Zendium výborná jako prevence proti aftům, nepříjemným boláčkům, jež umí znepříjemnit život. Pokud to tak opravdu je, budu jen ráda.

Markéta Škaldová

Zubaře se bojím jak čert kříže, takže se snažím o svůj chrup pečovat, co možná nejlépe. Zubní pasty si vybírám především ty s bělícím efektem a hlavně, aby byly hodně mentolové. Což je právě to, co mě na zubní pastě Zendium maličko zklamalo. Po vyzkoušení obou variant – Sensitive i Fresh, jsem v ústech pocit chladivé svěžesti bohužel příliš neměla. Vytkla bych i menší pěnivost pasty, což je pro mě další menší mínus, bohužel. Moje maminka, která obě pasty Zendium také zkusila, byla naopak velmi spokojená, jak se říká, sto lidí,…

Do testování se zapojili i naše spřátelené blogerky:

Blogerka VERU testuje:

Veru Harnol

Další test zubních past Zendium si můžete přečít na našem spřáteleném blogu maminky a blogerky VERU HARNOL zde.

foto

Blogerka a maminka Mama LIVE - Kateřina Osičková se do testovaní také pustila, více zde.

O pastách Zendium – co jsme testovali:

Naše ústa jsou domovem více než jedné miliardy bakterií, z nichž většina hraje životně důležitou roli při udržování zdravé ústní dutiny a její ochraně před onemocněním. Tyto bakterie, společně známé jako mikroflóra, jsou přirozeně udržovány v rovnováze za podpory enzymů a proteinů v našich slinách, které mají schopnost bojovat proti nežádoucím bakteriím.

Složení zubní pasty Zendium, která vychází z poznatků Scandinavian Bio Science TM, je tvořena z komplexu enzymů vytvářejících a posilujících vlastní imunitu, a proteinů, jež s těmito enzymy spolupracují. Dohromady tvoří přirozenou podporu v boji proti bakteriím způsobujícím problémy s dásněmi, citlivostí zubů i se vznikem zubního kamene.

Zendium má 3 varianty zubních past pro dospělé dostupné za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 109,90 Kč: CompleteProtection, Sensitive a FreshBreath.

K dostání za stejnou cenu budou i 2 dětské zubní pasty: Kids 1–6 a Junior 7+. Skandinávská značka nabízí také ústní vodu CompleteProtection (179,90 Kč). Více na www.zendium.cz.

Další článkyk tématu:

Reklama