Jak se nám líbil?

Je skvělé, že si tento akumulátorový vysavač v domácnosti poradí v podstatě se vším. Skvěle vysává a zastane i prachovku. Dokáže spolehlivě vysát podlahové krytiny, koberec, čalounění a díky tomu, že ho neomezuje elektrický kabel a je lehký, dostane se až na strop, dá se perfektně využít i na odstranění prachu. Velmi praktická je teleskopická trubice, protože si vysavač můžete velmi pohodlně přizpůsobit výšce vaší postavy.  Objem nádobky na prach je 0,7 litrů a váha celého vysavače je jen 3,3 kg!
Líbí se nám jeho multifunkčnost – chytá prach do utěsněného zásobníku a čistí vyfukovaný vzduch pětikrokovým procesem s kvalitní filtrací mikročástic. Výrazně tak přispívá k hygieně a čistotě vzduchu v domácnosti. 

Na jedno nabití zvládne tyčový vysavač Pure F9 uklidit až 80m2 plochy. Zároveň jeho výkon odpovídá klasickému vysavači.  Délka nabíjení je 6 hodin, pokud je potřeba vysavač nabít, začne na display blikat modré světélko. Klidně tedy můžete odejít do práce nebo jít spát a vysavač se mezitím nabije. Velmi oceňujeme, že dokáže stát kdekoliv v prostoru. Můžete ho tedy postavit kam chcete.

Vysavač se dá velmi snadno ovládat, pokud potřebujete vyčistit nádobku na prach, jednoduše ji lze vyjmout, vyčistit a zase nasadit. Vysávání je pod kontrolu, protože na hubici svítí LED osvětlení DustSpotter™, takže uvidíte i malé nečistoty a ty vám nyní neuniknou.

Shrnutí: Je to perfektní tyčový vysavač, který se nám moc líbil. Je velmi praktický, a navíc moc pěkný na pohled. Je to designový kousek, se kterým je radost uklízet. Výkon odpovídá klasickému velkému vysavači, dobře se drží, manipulace je velmi pohotová a je krásně lehký. Za jeho práci odpovídají výsledky – dobře vysáté povrchy a odstranění prachu.


Zajímavá akce! Za Pure F9 v Electro Worldu 2200 Kč zpět, jak ji využít?

  • Kupte si náš všestranný bezdrátový vysavač Pure F9 v síti prodejen Electro World.
  • Nový spotřebič do 14 dnů od nákupu zaregistrujte a my vám vrátíme 2200 Kč.
  • Akce trvá od 1. 5. do 30. 6. 2019.

Více informací naleznete zde.

Reklama