Testování domácích pomocníků pro úklid děláme v redakci pravidelně a velmi nás to baví. Proto když dorazila zásilka s novými mopy Vileda, byly jsme s kolegyněmi zvědavé, co umí. Když jsme je otestovaly, shodly jsme se jednoznačně na tom, že je to super pomocník do domácnosti.

v1.jpg

Zuzana

V našem domě žije nejen naše pětičlenná rodina, ale také dva psi a tři kočky. Úklid podlahy je tedy na denním pořádku, protože chlupy jsou jinak všude. Běžně je vysává robotický vysavač, ale přeci jen bez častého a důkladného vytírání se pořádný úklid neobejde. Vždycky jsem vytírala klasicky třásňovým mopem, z něhož jsem přebytečnou vodu ždímala v kbelíku ručně. Na mopu TURBO 3v1 se mi líbí, že to udělá automaticky, pouze za jediného sešlápnutí pedálu. Oceňuji, jak je lehoučký a po celém domě se mi tedy dobře přenáší. Skvěle s ním umyjete dlaždice v koupelně, ale i vinylovou podlahu. Úplně lehce odstraníte i různé zaschlé skvrny, kterým se třeba v kuchyni nevyhnete. Je to díky tomu, že má hlavice mopu třásně z různých materiálů. Za mě super pomocník, kterého doporučuji.

v3.jpg

Klára

Třásňový mop TURBO 3v1 mě na první pohled nadchl svým trojúhelníkovým tvarem, díky kterému skvěle umyjete podlahu i v hůře dostupných rozích. Ocenila jsem to hlavně na našem točitém schodišti, kde se podlaha vytírá opravdu dost složitě. Praktické je také to, že má mop trojdílnou teleskopickou tyč s nastavitelnou délkou. Mopem vytřete podlahu opravdu dokonale. Svůj podíl na tom má určitě i fakt, že má třásně ze tří druhů vláken. Překvapilo mě, že ty červené a šedé jsou trochu drsnější. Díky nim totiž z podlahy odstraníte například i zaschlé skvrny. Na fialové třásně se zase dobře nachytají vlasy. Třásňový návlek se dá sundat a potom pohodlně vyprat v pračce. Prostě úklid je s tímto mopem Vileda dokonalý.

v2.jpg

Marta

Mám menší byt, ve kterém žiju sama, takže uklizeno mám obvykle brzy. Nedávno jsem odstranila z podlahy koberce, takže často vytírám. Proto jsem přivítala možnost testování tohoto třásňového mopu Vileda. Ocenila jsem hlavně to, že má trojúhelníkový tvar, takže s ním vytřete důkladně každý koutek. V bytě mám malou koupelnu i záchod, takže tady jsem ocenila to, že se dá tyč mopu nastavit na kratší délku. Oceňuji také to, že díky materiálu, z něhož jsou třásně vyrobeny, zachytí mop více než 99 % bakterií jen za pomocí vody. Nemusím tedy do kbelíku lít ještě úklidový prostředek. Jedna ušetřím a také je to ekologické, což si myslím, že je hodně důležité. Po úklidu mop jednoduše a rychle vyždímám jedním sešlápnutím pedálu a uklidím do komory, kde ani nezabere tolik místa. Je to prostě mop, který vám bude dobře sloužit a oceníte ho.

Jaký je rotační třásňový mop TURBO 3v1?

S pomocí kvalitního mopu uklidíte rychle, účinně a s lehkostí. Mop má mycí návlek trojúhelníkového tvaru, který kombinuje 3 druhy třásní. Jeho tenká mikrovlákna perfektně přilnou k povrchu, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií jen za pomoci vody, bez nutnosti použité chemikálií.
Kombinace tří druhů třásní odstraní i ty nejodolnější nečistoty – bílé mají skvělou absorpční schopnost pro úklid každodenní špíny, červené a šedé jsou z abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu, poradí si i se zaschlými a odolnými skvrnami, fialové pak zachytí vlasy a delší nečistoty. Mop má nově i dodatečnou mycí plochu na spodní části. Uklízení vám ulehčí i trojdílná teleskopický tyč s nastavitelnou délkou a kbelík se šlapacím pedálem pro odstranění přebytečné vody a nečistot z hlavice mopu. Je velmi lehký, takže se vám bude snadno přenášet. Spolehnout se na TURBO 3v1 můžete u všech typů tvrdých podlah.

blobid0.png

Díky těmto vlastnostem získal mop TURBO 3v1 ocenění Volba spotřebitelů 2022.

Více informací k uplatnění slevového kódu najdete zde.

razitko.gif

Více na www.vileda.cz
  

Reklama