Gumovací pera Pilot FriXion Ball

Neboj, chybuj, gumuj a buď jako Pilot! S gumovacími pery Pilot FriXion Ball to je prostě hračka a není snad školáka, který by „gumovačky“ od Pilotu neznal. A nejde jen o školáky, pera a zvýrazňovače Pilor si oblíbila i řada dospělých. Jsou totiž velice praktické, a to díky termosenzitivnímu inkoustu, který lze snadno vygumovat a přepsat, takže pak není potřeba škrtat. Pera si můžete pořídit v široké barevné škále a jsou k nim k dostání také různě barevné náhradní náplně.

pilot-frixion-ball-penal-1586951989.jpg

Jak hodnotí Pilot FriXion Ball, gumovací pera naše maminky - testerky? Přečtěte si jednotlivé recenze: 

 • Gumovací pera od Pilotu jsou nejlepší, co jsme měli. Syn chodí do čtvrté třídy a jiné pero ani nechce. Gumování ho baví, takže to dělá, i kdy nemusí. Když se mu ale něco nepovede, oprava je opravdu rychlá a jednoduchá. Sešit pak nevypadá neupraveně.
 • Pero FriXion Ball od značky Pilot se mojí dceři dobře drží, má výborný ergonomický tvar a příjemný gumový úchop. Dcera, která chodí to čtvrté třídy, si hodně zakládá na tom, aby měla sešity krásně upravené, takže miluje používat a střídat různé barvičky, což tato pera umožňují. Za nás mají gumovací pera Pilot FriXion Ball jedničku. Od dědečka dostala sice jiné pero, ale stejně si vybrala to od Pilotu, které umí gumovat.
 • Nejen že je pero FriXion Ball skvělé proto, že se dobře drží v ruce. Moje dcera oceňuje i to, že se do něj dají dávat náhradní náplně. Přitom si lze vybrat z mnoha různých barev. Mně osobně jsou náhradní náplně sympatické nejen kvůli šetření rodinného rozpočtu, ale také z ekologických důvodů. Na životní prostředí bychom měli myslet všichni a každý den.
 • Moje dcera půjde v září do páté třídy. Miluje zápisníky, píše si různé deníčky a zapisuje si zážitky. Pera Pilot FriXion Ball má oblíbená a jiná nechce. Dobře se jí drží, líbí se jí barvy náplní a také to, jak jde vše snadno vygumovat a opravit. Zkoušeli jsme i jiná pera, podobná (asi od konkurence), ale vždy skončíme u těchto od značky Pilot. Takže za nás mají velké plus a rádi je doporučíme dalším rodičům pro školní děti.
 • Mám dvě děti, které chodí na první stupeň (dcera půjde do druhé třídy, syn jde do pětky), takže se nám testování gumovacích per velmi hodí. Naše zkušenost je jen pozitivní. Pera jsou praktická, ideální pro dětskou ruku a také mají integrovanou gumu, takže se nemusí nic škrtat a sešity vypadají úhledně. Značku Pilot nám minulý rok doporučila i paní učitelka v první třídě, takže u nich zůstaneme, dcera je na gumovací pero zvyklá a je to pro ni jistota - když se něco v sešitě pokazí, nemusí z toho mít stres a hned to opraví. To je pro mě důležité, že má gumovací pero ráda a ráda s ním píše. Když má psát něčím jiným, tak je z toho "otrávená", takže ji ve výběru ráda podporuji.

Naše shrnutí: Všechny testerky jsou s Pilot FriXion Ball pery spokojené, protože tato pera mají jejich děti rády a nechtějí je vyměnit za jiná.

Guma Pilot FriXion

Pokud používáte gumovací pera Pilot Frixion, měly byste mít po ruce i gumu Pilot FriXion, s níž můžete chybně napsané podle potřeby vygumovat. Guma je určena nejen pro gumovací pera, ale také pro zvýrazňovače Pilot Frixion.    

Pilot-FriXion-Ball-02-1200x800.jpg

Jak hodnotí gumu Pilot FriXion naše maminky - testerky? Přečtěte si jednotlivé recenze: 

 • Tahle guma je naprosto jedinečná už jen proto, že se nedrolí a nedělá žmolky, které pak musíte odmetat z papíru. Syn ji má v penálu stále po ruce a dělá si legraci, že vypadá jako USB disk.
 • Gumu Pilot Frixion jsem dceři koupila, když už jí došla ta původní, která byla součástí pera. Pero už totiž používáme delší dobu a vždy jen vyměníme náplň. Je ideálním pomocníkem na gumování všeho, co dcerka gumovacím perem Pilot nebo zvýrazňovačem napíše.   
 • Na gumu Pilot Frixion nedá můj páťák dopustit. Gumuje často, takže ji má pravidelně ve svém penálu. Je super, že guma dlouho vydrží a díky umělohmotnému pouzdru se dobře drží. Jednoduše se s ní pracuje. 
 • Guma je dobrý doplněk pomůcek, které moje děti potřebují do školy nebo pro domácí psaní úkolů. Je dobré, že gumu má jak pero, tak že ji mohou mít i samostatně v penále. Líbí se mi, že gumuje i zvýrazňovače Pilot Frixion.
 • Moje děti stále něco ztrácí a guma je jednou takovou věcí. Takže jsme rádi, že v rámci testování byla i guma, která se hodí vždy. Na pero, kterým píší nebo na zvýrazňovače.

Naše shrnutí: Všechny testerky jsou s gumou Pilot FriXion spokojené.

Sešity Oxford

Stejně jako bez pera, žádný školák se neobejde ani bez kvalitního sešitu. Otestovali jsme sešity značky Oxford, která je nabízí v několika formátech a různých výrazných barvách.

ox-foto-detail-3-3-1592989086-2400x1600-1-.jpg

Jak hodnotí sešity značky Oxford naše maminky - testerky? Přečtěte si jednotlivé recenze: 

 • Sešity Oxford jsou skvělé. Jiné ani nekupujeme. Syn jde do třetí třídy a nemá ještě tak vypsanou ruku, což se projevuje i tím, že na pero dost tlačí a občas se písmenka propíšou i na další stránku. Tohle se sešitem Oxford nestane. Papír je kvalitní s vysokou gramáží, navíc krásně bílý a hladký.
 • Jako matka oceňuji to, že sešity Oxford mají kvalitní laminované desky se zaoblenými rohy, takže nehrozí žádné pomačkání nebo „oslí uši“. Sešit vypadá pořád pěkný a upravený, i když není ještě několik týdnů po začátku školního roku obalený, protože syn má na tyhle věci dost času.
 • Mám ráda kvalitní věci a sešity Oxford takové už na první pohled jsou. Oceňuji hlavně vysokou gramáž papíru, protože nehrozí, že by se text propsal na další stránku. Dceři se líbí, že jsou sešity různě barevné.  
 • Sešity přes prázdniny nejspíš nepoužijeme, ale mohu je určitě pochválit, jsou kvalitní a líbí se mi veselé barvy desek. Určitě je zařadíme na seznam věcí, které pak budeme potřebovat do školy.
 • Dcera hned sáhla po sešitu a začala si do nej testovacím perem psát. Takže za nás jsou stejně jako pera, tak testované sešity super.

Naše shrnutí: Všechny testerky jsou se sešity Oxford spokojené, jsou praktické, kvalitní a velmi pozitivně hodnotí veselé barvy obalů.

Více najdete na webových stránkách www.pilotpen.cz

www.instagram.com

www.instagram.com

obrazek.png

Reklama