Naše čtenářky mohly testovat semínka chia Mike Benexia. Jak jejich testování dopadlo?

Přečtete si jejich reakce:

Dobrý den, před časem jsem ve Vaší soutěži vyhrála chia semínka. Dávám si je každé ráno do vody, chvíli počkám, až trochu nabobtnají, a pak vypiji. Nevýhodu spatřuji v tom, že se semínka ráda lepí na stěny sklenice, a pak je musím pracně vyškrabávat. Když jsem sklenici vymyla, za pár dní mi z dřezu začala klíčit semínka. :) A taky se dost chytají na mycí houbičku. Takže se chystám i na jinou konzumaci než jen v nápoji. Zkusím si je jen tak nasypat na chleba nebo přidat do různých buchet. 

Chia

Jsem s nimi spokojená a hlavně mám dobrý pocit, že pro své zdraví dělám něco dobrého. 

Hezký den! 
Jana Štěpáníková


Semínka chia jsem konzumovala každý den. Je skvělé, že jsou drobná a nemají žádnou chuť. Jejich význam je obrovský, už jsem si koupila další. Jsem ráda, že díky vaší soutěži a článkům dělám něco zdravého pro své tělo.

Jarka K.


ChiaDobrý den, vážená redakce ženy-in, když jsem od Vás obdržela e-mail o výhře v soutěži o semínka Chia, první moje reakce byla vyhledat si všechny dostupné informace o nich.

Dozvěděla jsem se o všem, co obsahují, a jaký význam mají pro naše tělo. Jou vhodná pro sportovce, diabetiky, děti a pro snížení hmotnosti.
Líbí se mi, že mohou pomoci se snižováním hmotnosti a mají vysoký obsah vápníku, jsou tedy vhodné i při lámavosti vlasů a nehtů, což je právě můj případ.
Jejich účinek se projeví za delší dobu a pravidelné užívání, proto jsem si objednala další sáčky semínek, abych poznala, jak doopravdy působí.

Semínka nemají žádnou chuť, přidávala jsem si je do jogurtu, polévky a do vody s citronem.

Našemu tělu nemůžou ublížit, ale naopak jen pomoci, takže já za sebe dávám jedničku a doporučuji všem, aby je vyzkoušeli.

Moc děkuji redakci za možnost je vyzkoušet zdarma.

FAXÍK (Lenka)


Milá redakce! Jsem moc ráda, že jsem měla možnost testovat semínka chia. Koupily si je i mé kolegyně v práci a každé ráno začínáme pojídáním semínek, takže jsou u nás velmi oblíbená.
Já osobně je jím samotné a jen je zapiju vodou. Někdy si je přidávám do jogurtu. Jím je 2 měsíce a myslím, že se mi díky nim zlepšila kvalita vlasů.

Děkuji,
Míla Kunešová


Semínka chia znám, ale ještě než jsem si je koupila, přišly mi poštou díky výhře ve vaší soutěži, takže jsem z nich měla velkou radost! Vyznávám zdravý životní styl a superpotraviny do mého jídelníčku patří. Takže za mne mají semínka jedničku!

Karolína Mikušková


ChiaJaká semínka chia měly možnost výherkyně testovat: Prémiová Chia Mike Benexia, kterou dodává do lékáren kanadská značka kvality Barny´s, prošla jako jediná náročným schvalovacím procesem v rámci celé EU a získala status Novel Food. To zákazníkům garantuje především jakost a původ suroviny a vždy maximální obsah nutričních látek. Za druhé Mike Benexia garantuje i bezpečnost, protože semínka Benexia původem z Bolívijských hor není nutné ošetřovat drastickými metodami. Ve svém přirozeném prostředí netrpí na škůdce a plísně. Mike Benexia musí také splňovat náročnou normu GAP, tedy správnou zemědělskou praxi s vysokým požadavkem na jakost finálního produktu. Vlastně i z tohoto důvodu najdeme na obalu logo kanadské značky kvality. Pokud se nejedná přímo o  Chiu Mike Benexia od Barny´s, je tady teoreticky nebezpečí, že jiní dodavatelé k ošetření semínek mohou používat málo šetrnou a nezdravou radiaci. A proto je důležitá garance kvality zastřešená silnou značkou. Mike Benexia je nutriční poklad obsahující omega 3 mastné kyseliny, lehce stravitelné proteiny, vitaminy, minerály, antioxidanty, aminokyseliny. Obsahují  významnou porci vlákniny.

Objednat si je můžete na této stránce

Droboučká zrníčka napěchovaná živinami lidstvo znalo už tři a půl tisíce let před naším letopočtem, kdy pomáhala udržovat zdraví aztécké civilizace. Chia, malé semínko, které se v současné době vrací na výsluní – díky atletům, dietologům, nadšencům pro zdravou výživu a přírodní stravu. Ale také kvůli lidem, kteří chtějí zhubnout, zlepšit svou sportovní výkonnost, potřebují více energie, chtějí se vyhnout celé řadě chorob, hledají léčbu či chtějí zlepšit vzhled svých vlasů, pokožky a nehtů.

Čtěte naše články:

Reklama