Přemýšlíte o nákupu vysavače, ale nemáte čas ho v obchodě vyzkoušet? Vyznáte se v nabídce robotických vysavačů? Pokud vás toto téma zajímá, přečtete si náš článek.
5bb1facc2cb30obrazek.jpg

Na naší akci jsme se seznámili s dvěma robotickými vysavači. Zástupkyně značky nám udělala krátkou a názornou prezentaci, jak oba vysavače fungují, co všechno umí a na jaké povrchy se specializují. Vše jsme si hned ukázali v praxi. Celá akce se tedy nesla v duchu úklidu podlahových ploch a objevů, jak dokáže malý vysavač sám uklidit domácnost, ideálně v době, kdy nikdo není doma. Super je, že tyto robotické vysavače dokáží nejen vysávat, ale i vytírat.

Jak se nám z redakce a čtenářkám tyto vysavače líbily? Počáteční zvědavost vystřídalo nadšení, je to opravdu jiné si moci vysavače vyzkoušet v klidu, podívat se, jak pracují a rozhodnout se, zda by se nám takový spotřebič líbil než v obchodě, kde na takové akce není prostor.
5bb1faf9196d4obrazek.jpg

V závěru milého odpoledne došlo také na tombolu. Vysavač CleanMate QQ-6S vyhrála šťastná čtenářka Marie, která byla navíc náhradnicí za kolegyni, také naši čtenářku, která na akci nemohla přijít. Byla velmi nadšená, protože, jak nám prozradila, nikdy nic nevyhrála!
5bb1fa1ae373dobrazek.jpg

Jaké jsou konkrétní recenze na tyto dva vysavače? Ty vám shrneme do dalšího článku.

Partnerem naší akce byly tyto dva robotické vysavače:

CleanMate QQ-6S - robotický vysavač

5bb1fa50b4ac7obrazek.jpgCleanMate QQ-6S je robotický vysavač, který podlahy skutečně vysává. Nový vysoce výkonný sací motor posbírá z Vašich podlah všechny nečistoty do větší vylepšené nádobky s indikací její plnosti. Výstupní HEPA filtr zachytí i jemné částečky prachu a alergeny. Inovativní ultrazvukové senzory pomáhají robotickému vysavači v navigaci prostorem a zabrání kolizím s nábytkem. Atestovaná UV dezinfekční lampa podlahu dezinfikuje a odstraňuje bakterie a viry. CleanMate QQ-6S využívá chytrý systém detekce nečistot a když mu dojde energie, dojede se sám nabít. S užitečným plánovačem úklidu můžete zvolit den a čas, kdy bude robot Vaše podlahy uklízet a sonickou zdí vymezíte uklízený prostor. Adaptivní modul se speciálním spirálovitým kartáčem a dvěma bočními kartáčky přispívají k dokonalému úklidu všech typů podlah.
Unikátní nárazník s dvěma režimy nastavení bezdotykový nebo zpomalený dotek. 
5bb1fa2ae7310obrazek.jpg

Více informací naleznete zde.

5bb1fa74b51a5obrazek.jpgHOBOT LEGEE 668 - robotický vysavač a mop 4v1

HOBOT LEGEE 668 nabízí unikátní spojení robotického vysavače a robotického mopu v jednom. FastBrush® 4-Stage Cleaning systém zajistí komplexní úklid hladkých podlah v jednom kroku – vysávání, suché mopování, automatické dávkování vody a mokré mopování. Výkonné sání v přední části vysavače vysaje veškeré větší nečistoty, vlasy a zvířecí chlupy. Suchý mop kmitá po podlaze a stírá jemný prach, dvě speciální trysky dávkují vodu na uklízenou podlahu, přičemž množství vody je kontrolováno systémem „Smart Spray“ a druhý kmitající mop setře a vyleští podlahu pomocí vody, kterou Legee-668 nadávkoval na čištěnou podlahu. LEGEE-668 v průběhu práce používá laserové senzory, Encoder, Gyro, E-Compass a Position Estimation systém. 

Více informací naleznete zde.