Minulý týden proběhla v redakci grilovací párty, kterou jsme si náramně užili. Kromě lahodných masíček jsme ochutnali také různé omáčky a hořčice. Čtenářky, které se grilovací akce zúčastnily, měly ale i možnost testovat také skvělé balzamikové krémy od značky Kalamáta. S recepty a doporučením na tyto výtečné krémy se na našich stránkách můžete setkávat pravidelně.

Kalamáta Papadimitriou

Řecké balzamikové krémy Kalamáta Papadimitriou, které si úspěšně našly cestu k českým domácím kuchařkám a kuchařům, se výborně hodí pro přípravu pokrmů na gril, do marinád a zálivek. Hodí se na ochucení hotových jídel, do marinád, zálivek, polévek nebo omáček. Můžete ocenit, že balzamika jsou připravena k okamžité spotřebě, nemusí se redukovat, dobře drží na salátu a jsou vynikající v marinádách.

Produktovou řadu Kalamáta Papadimitriou u nás zastupují: balzamikový ocet a čtyři balzamikové krémy Kalamáta Papadimitriou: bílý, tmavý, bílý s příchutí citronu a pomeranče, tmavý s příchutí fíku. Balzamikové krémy představují kvalitní balzamikovou redukci vyrobenou z prvotřídního řeckého balzamikového octa Kalamáta. Krémy mají hustou konzistenci a vyváženou chuť. V jedné lžíci balzamikového krému je obsaženo 13 kalorií a žádný tuk.

Kalamáta Papadimitriou

Jak jsme balzamikové krémy testovali a jak nám chutnaly?

Testování všech 4 druhů dopadlo skvěle. Naše redaktorka vaření a foodblogerka Elly Kolaříková připravila 3 různé saláty, do kterých jsme vybraný typ balzamikových krémů přidaly. Také jsme je testovali jako zajímavou formu dipu ke grilovaným masům.

Všechny čtenářky byly z balzamikových krémů nadšené. Největší oblibu získal klasický tmavý balzamikový krém, a pak s příchutí fíkovou. Ale i ostatní dva světlé druhy byly skvělé! Ocenili jsme jejich krémovou konzistenci, nasládlou jemnou chuť, která dodá v kombinaci s pokrmem zajímavé mísení chutí. Všichni se těšili, jak si je vyzkouší i doma s pokrmy, které připraví.

Kalamáta Papadimitriou

Podívejte se na fotky a video, jak nás balzamikové krémy Kalamáta Papadimitriou zaujaly.

Balzamikové krémy Kalamáta Papadimitriou jsou k dostání v praktické lahvičce o obsahu 250 ml v řetězcích Makro, Billa, Tesco, Globus, Hypermarket Albert a dočasně v bývalých prodejnách Interspar. Doporučená cena vč. DPH je 99,90 Kč. Další informace najdete na www.papadim.com/cs.

Reklama