V našem článku jsme představili speciální produkty pro péči o mazlíčky - Menforsan chrání vaše zvířecí miláčky výhradně na základě přírodních ingrediencí. Měli jsme v redakci možnost vyzkoušet s našimi psy šampony. Jak naše testování dopadlo?skupina

Pes jako beránek
Máme doma bišonka Teddyho, je to již starší pán, ale je to náš domácí mazlíček, který samozřejmě nejraději tráví čas s námi v posteli. Musíme ho proto obden koupat. Jeho kadeřavá srst vyžaduje i časté pročesávání. Velkou výhodou srsti bišonka je, že nelíná, což moc oceňujeme.

pes

Vyzkoušeli jsme šampon Menforsan – speciálně určený pro zesvětlení bílé srsti, který obsahuje přírodní extrakty pro zvýraznění bílé barvy a světlých tonů. Šampon velmi příjemně voněl, pěna myslím nebyla až tak bohatá, možná asi tím, že Teddy je při koupeli vždy dost neposedný, dlouho to nevydržel,  ale srst našeho miláčka byla neskutečně heboučká, prostě jako beránek. Vyčesávání po koupeli byla jedna radost! Hanka K.

Koupání naší Amy
Naše fenka Leonbergera Amy není zrovna nejmenšího vzrůstu a její koupel se musí provádět ve vaně, neboť nemá ráda již od malička mytí pod hadicí, které jsme vždy prováděli s našimi předchozími pejsky venku na chalupě. Je to vždy „velká operace“, koupání bere jako velkou křivdu. K mytí používáme psí šampony různých značek. Ráda jsem proto vyzkoušela MENFORSAN – ochranný šampon s norkovým olejem a byla zvědavá, jak to dopadne. Šampon je opravdu unikátní svým účinkem díky norkovému oleji a vitamínu E, výsledkem byl nádherný lesk a hlavně jemnost srsti, kterou jsme  fakt nikdy žádným šamponem nedosáhli. Amy je dlouhosrstá, je to velký mazel a tak mazlení s naší Amy je nyní ještě větší radost! Srst je zářivá, jemná, voňavá…. mohu jen doporučit! Jitka

pes

Koupání Cindy, boloňského psíka
U šamponu pro psy MENFORSAN – ochranný šampon s norkovým olejem nejprve upoutá příjemná, osvěžující vůně a také konzistence, která není řídká jako u jiných šampónů. Na jedno použití stačí opravdu malé množství. Náš pes nemá moc koupání rád, ale vždy to přetrpí. Můj postřeh - bohatá pěna se dá lehce vymýt. Srst je poté měkkčí a hebčí.

pes

Jsem velmi spokojena:) Hanka N.

Více o všech výrobcích Menforsan najdete zde:

www.menforsan.cz/o-menforsanu
www.facebook.com/pages/Menforsan/564648840248616

Reklama