Snídaňové kaše nejsou žádnou novinkou, jsou v nich jen velké rozdíly v kvalitě, složení i výživnosti. A tak se může stát, že máte pocit, jak vaše snídaně splňuje nároky zdravého životního stylu a vy při tom do sebe dostáváte mnoho kalorií a umělých látek, které nechcete. Prémiové kaše od Emco velmi dbají právě na to, aby byly co nejvíce prospěšné, výživné a zdravé a jsou tedy bez přidaného cukru navíc, přesto jsou sladké, nebojte se. Obsahují ale přirozené se vyskytující cukr v ovoci, datlích, vločkách, smetaně či vláknině z kořene čekanky. Kaše jsou vyrobeny z českého ovsa, který nestráví mnoho hodin na cestách a v Čechách je i zpracováván. Kaše se obejdou bez přidaných barviv i palmového oleje.    

64d368decf678obrazek.png

V balení najdete tři sáčky s 55 gramy a do třech minut můžete servírovat. Na trhu najdete tři příchutě

Naše recenze:

Vendula

Snídaňové kaše obecně mě moc baví. Během chvilky máte připravenou zdravou variantu prvního nebo třeba posledního pokrmu dne. Voda/mléko, ovoce, ořechy, nebo prostě jen tak samotné. Podle nálady, času nebo stavu domácích zásob. Straší dcera snídá kaše každý den, zbytek domácnosti podle nálady, ale často se přidáme i my ostatní. A mě velmi usnadňují život. Ze tří variant u nás na plné čáře vyhrála čokoládová varianta. Porce je standardní a dostačující. Pokud máte chuť je dochutit, jen do toho. Ovocné varianty jsou také velmi chutné a vůbec se nemusíte bát umělých chutí, to se vám u Emco kaší nestane. Jahody tedy opravdu chutnají jako jahody, protože jsou sušené mrazem…

Kateřina

Ovesné kaše jsou moje srdcovka, kterým dávám přednost hlavně v chladných měsících, protože mě příjemně zahřejí. Dopřávám si je k snídani, ale také na svačinu. Umím si je pořádně vyšperkovat. Nejčastěji přidávám bílkovinu ve formě jogurtu nebo tvarohu, čokoládu, oříšky a čerstvé ovoce. Kaše jsou bez přidaného cukru, a i tak není třeba doslazovat. Je to moje volba číslo jedna, když nestíhám, protože příprava je velice rychlá. Navíc je lze krásně připravit i na cestách. Moje nejoblíbenější příchuť je čokoláda, následuje jahodová a v těsném závěsu jablkovo-meruňková. Verze s jahodami má ve složení ještě datle, které kaši příjemně osladí.

Marta

Kaše ke snídani jím téměř celý rok, avšak někdy je střídám s jogurtem. Ráda si do nich dám ovoce, oříšky, kokosové kousky, občas nějaký sirup. Emco kaše patří mezi ty, které si kupuji nejčastěji už několik let. Z těch, které jsme nyní měli možnost v redakci otestovat, u mě vědě čokoládová. Na ovocné varianty příliš nejsem, avšak jablka a meruňky mi také přišly fajn. Jak jsem již psala, raději si dám do kaše ovoce čerstvé, a proto preferuji spíše varianty s čokoládovou či třeba oříškovo příchutí, nebo čistě ovesné. U těchto Emco kaší je výhoda, že jsou bez cukru a nejsou zbytečně přeslazené jako některé jiné kaše na trhu.

Nelly

I když si kaše nejraději připravuju sama, tak ne vždy na to mám čas. Protože jsou ale mou nejoblíbenější a zároveň nejčastější snídaní, tak v takových chvilkách sahám po kaších od Emco. Ty jsou super alternativou. Jelikož jsem obrovský milovník čokolády, vítězí u mě čokoládová příchuť, ale musím říct, že i ovocná příchuť jablko a meruňka se moc povedla. Kaše jsou bez přidaného cukru a já si na ně čas od času přihodím sezónní ovoce, abych na sladkosti přidala. Zmíněná příchuť "jablka a meruňky" obsahuje navíc ještě vlákninu z kořene čekanky, čímž je chuť této kaše příjemně nasládlá. 

Do testování se zapojily i naše uživatelky, kterým jsme zaslali balíčky s prémiovými Super kašemi od Emco, takže se můžete těšit na jejich recenze a doporučení.

Kompletní nabídku Super kaší Emco s ovesným základem najdete na této stránce: emco.cz

64d368061fb33obrazek.png

Reklama