obrazek.jpg
Oblečení je během každého praní vystaveno tření, které může vést ke ztrátě jeho tvaru a barvy nebo ke vzniku nevzhledných žmolků. Chraňte své prádlo před poškozením s řadou pracích přípravků Woolite Keratin Therapy obohacenou o keratin. Aktivní složení s přísadou známou především z kadeřnických salonů a vlasové kosmetiky, účinně chrání a uhlazuje vlákna. Pro ještě delší radost ze svého oblíbeného oblečení!

blobid0.png

Zde si můžete přečíst naše dojmy z testování: 

Vendula

Woolite Keratin Therapy na jemné a vlněné prádlo se mi nyní velmi hodil. Po zimě vždy peru všechny svetry, šály a čepice. Poslední léta si jich moc nekupuji, většinou jeden svetr ročně, ale o to víc si dávám velmi záležet na složení a kvalitě. Přiznávám, že preferuji kašmír a praní musí být opatrné. S tímto typem Woolite bylo vše v naprostém pořádku, svetry i šály drží hezky tvar a velmi hezky voní. To, že je přípravek vhodný i na jemné prádlo, beru jako další bonus. 

Prací gelové kapsle s keratinem na černé a tmavé prádlo jsou skvělé a v naší domácnosti je velmi využijeme. S manželem černou barvu totiž preferujeme. Naučila jsem se, že černé prádlo opravdu potřebuje svůj přípravek a jen tak si udrží déle barvu a nebledne. Velmi na tabletách oceňuji, že jsou účinné již při 30 °C, vyšší teplota totiž z mé zkušenosti opět znamená brzké vyblednutí. Toto je skvělý jemný přípravek, který se postará o vaše černé a tmavé prádlo.  

64521a71d62b5obrazek.jpg

Marta

Woolite patří mezi moje oblíbené prací prostředky, takže jsem velmi ráda vyzkoušela tyto přípravky s keratinem, který má chránit vlákna. Woolite Keratin Therapy na barevné prádlo perfektně vše vypere. Prádlo je vždy hezky svěží a ani po několika praní jsem nezaznamenala, že by něco vybledlo. Složení tohoto produktu navíc zachycuje barviva, takže by se nemělo barevné prádlo od sebe navzájem obarvit.

Stejně je na tom i Woolite Keratin Therapy na černé a tmavé prádlo, který jsme zkoušeli ve formě kapslí. Ten používám o něco více, protože během chladného období nosím spíše černé oblečení nebo hodně tmavé. Stává se mi, že mi během několika vyprání vyblednou například černé džíny, takže jsem byla zvědavá, jak si s tím poradí Woolite. A jsem příjemně překvapená, protože jsem si nedávno koupil nové kalhoty a po třech vypráních vypadají stále jako nové. U džínů ale přitom často stačí i jedno praní a už jsou světlejší. Pro mě tedy příjemné překvapení. Co se týče kapslí, skvěle se rozpustí a nezbude po nich ani stopa. Samozřejmě musíte prát na delší program než krátkou 15minutovku. Tam se nerozpustí. Na takové praní používám tekutý prací prostředek.

A nakonec tu máme ještě Woolite Keratin Therapy na jemné a vlněné prádlo. Ten jsem vyzkoušela zatím nejméně. Myslím, že ho více využiji přes léto na praní jemných halenek a šatů. I tak jsem v něm ale vyprala vlněnou deku a pár saténových košil. Barva zůstala stále stejná, intenzivní a pár skvrn, které jsme měla na košilích od make-upu, v pohodě zmizelo.

64521aaf8b2ccblobid0.jpg

Kateřina

Musím se přiznat, že jsem na prací prostředky velmi náročná, a tak jsem byla zvědavá, jak obstojí v mých očích právě Woolite. Byla jsem překvapená, jak spokojená jsem byla. Začnu tekutým pracím prostředkem na barevné a jemné prádlo s keratinem. Musím pochválit vůni, která je jemná, nevtíravá, jednoduše čistá. Oblečení je po vyprání příjemné na dotek a rozhodně si zachovává svoji barevnost. Pokud vám vstávají chlupy na kůži pokaždé, když si představíte, že byste na oblečení měli mít žmolky, právě obsažený keratin jim předchází. Co velice oceňuji, je fakt, že je prací prostředek účinný již od 30 stupňů. 

Vyzkoušela jsem i kapsle na černé a tmavé prádlo. Na začátku jsem byla skeptická, protože kapsle moc nemusím, mám totiž špatnou zkušenost s tím, že se neumí dobře rozpustit a na oblečení zůstávají. Protože máme hodně černého oblečení, byla jsem velmi zvědavá, jak si s ním kapsle poradí. Zcela upřímně musím vyjádřit velkou spokojenost i překvapení, jak skvěle kapsle fungují. Fantasticky vyprané prádlo, které voní, žádné stopy po zbytcích kapsle, skvrny, ani vybledlé barvy.

64521ae650b53obrazek.jpg

Nelly

Woolite Keratin Therapy na barevné prádlo s keratinem jsem zkoušela skutečně s radostí. V mém šatníku i v šatníku mého partnera se totiž hojně vyskytuje právě barevné oblečení. Nejprve bych chtěla vyzdvihnout samotnou vůni pracího prostředku. Vzhledem k tomu, že nemám ráda vtíravé a silné vůně, ze kterých je cítit chemie, mě jemná a čistá vůně tekutého pracího prostředku Woolite příjemně překvapila. Po několika vypráních stejného kousku oblečení jsem navíc nepozorovala, že by přicházel o svou barvu. Naopak mé oblíbené červené šaty doslova září.

Dále jsem zkoušela Woolite Keratin Therapy na jemné a vlněné prádlo a musím ho ocenit zejména z jedno, pro mě velice důležitého, důvodu. Svetry, které jsem prala s použitím tohoto pracího prostředku totiž i po několika vypráních krásně drží svůj tvar. To, že se na nich netvoří žmolky je pro mě potom už jen třešnička na dortu, jelikož jsem byla zvyklá svetry často odžmolkovávat.

Co se týče samotného praní, používám spíše tekuté prací prostředky. Výše zmíněné dva jsem proto zkoušela s vysokým očekáváním. Nicméně jsem nakonec sáhla také po kapslích Woolite Keratin Therapy na černé a tmavé prádlo a musím říct, že jsem byla velmi mile překvapena. Kapsle se bez problémů rozpustí, prádlo je krásně vyprané a zůstává černočerné.

64521b19bb72dblobid0.jpg

Zjistěte více o benefitech testovaných pracích prostředků Woolite Keratin Therapy:

Woolite Keratin Therapy na barevné prádlo - tekutý prací přípravek s keratinem 1,8 l
Woolite Keratin Therapy na barevné prádlo s keratinem účinně pere a pomáhá chránit prádlo před vyblednutím či zabarvením a zachovává déle nový vzhled. Aktivní složení s keratinem chrání vlákna před poškozením. Zachycuje barviva, a tím zamezuje obarvení světlejších oděvů.

63ff71fa95a0bblobid0.png

Výhody, které oceníte:

 • aktivní složení s keratinem
 • chrání tkaniny před poškozením během praní
 • zachovává intenzitu barev
 • chrání barvy před blednutím
 • účinně odstraňuje skvrny
 • účinný od 30 °C

Woolite Keratin Therapy na černé a tmavé prádlo - 22 pracích gelových kapslí s keratinem 
Woolite Keratin Therapy na tmavé a černé prádlo s keratinem účinně pere a pomáhá chránit černé a tmavé barvy před vyblednutím. Aktivní složení s keratinem chrání vlákna před poškozením a udržuje je déle jako nová.

63ff73ad95341obrazek.png

Výhody, které oceníte:

 • aktivní složení s keratinem
 • chrání tkaniny před poškozením během praní
 • zachovává intenzitu barev
 • chrání barvy před blednutím
 • účinně odstraňuje skvrny
 • účinný od 30 °C

Woolite Keratin Therapy na jemné a vlněné prádlo - tekutý prací přípravek s keratinem 1,8 l
Tekutý prací prostředek Woolite Keratin Therapy na jemné a vlněné prádlo účinně pere a udržuje látky hebké na dotek. Jedinečná receptura růžového tekuté přípravku Woolite se systémem Fiber-Flex zachovává pružnost tkanin a chrání je před srážením i natahováním.

6401d2943a528obrazek.png

Výhody, které oceníte:

 • aktivní složení s keratinem
 • chrání tkaniny před poškozením během praní
 • chrání oblečení před pomačkáním
 • vhodné pro jemné tkaniny
 • fiber-flex složení
 • účinně odstraňuje skvrny
 • Udržuje jemné a vlněné látky hebké na dotek
 • účinný od 30 °C