5f96caac0b585obrazek.png
Proto nás zajímalo, jaký je praktický mop 1.2 Spray MAX od značky Vileda. S touto značkou máme mnoho pozitivních zkušeností, byly jsme tedy zvědavé na další neznámou vychytávku, která nám pomůže s úklidem. Do testování se pustila redakce a také několik čtenářek. Jaké jsou naše recenze?

Klára K.

Mop je pohotový, šikovný, líbí se mi jeho jednoduchost v použití. Nemusíte tahat kbelík a vodu, mop má vlastní nádržku s vodou a čistícím přípravkem.  Mop se dá vyprat, celkově se mi 1.2 Spray MAX od značky Vileda líbí. Jen pro mou větší domácnost, protože máme dům, preferuji klasický mop s kbelíkem a vodou.

Helena P.
5f96c9c5bc1ffobrazek.png

1.2 Spray MAX od značky Vileda se dobře drží a pěkně se s ním manipuluje. Vše je snadné a po ruce. Nejprve jsem byla k vytírání s nádržkou trochu skeptická, ale po praktickém vyzkoušení jsem uznala, že moje obavy byly zbytečné. Vytírání je jednoduché, stejně tak jako údržba.

Týna P.
Mě se 1.2 Spray MAX moc líbí, mám malý byt a toto je přesně pomocník, který nezabere moc místa a najdu pro něj prostor. Vytírá se sním velmi lehce, jak dlaždice, tak plovoucí podlaha. Za mě je to praktická věc.

Linda Z.
5f96c9f17dc3eobrazek.png

Tento mop od Viledy mě velmi potěšil. Je to dobrý pomocník do domácnosti na úklid všech tvrdých podlah. Bezvadné na tom všem je, že nemusíte sebou tahat kbelík. Stačí nalít vodu se saponátem do nádobky s rozprašovačem a můžete začít s úklidem. Je velmi skladný, takže vám zabere minimum místa. S mopem se vytírá pěkně, je lehký. Mycí návlek se dá prát v pračce. Za mě je to fajn věcička, kterou mohu doporučit.

Vendula K.
5f96ca21d08e9obrazek.png

Mop jsem vyzkoušela v rámci našeho testování a padl mi do ruky. Lehký, skladný a účinný. To jsou podle mě jeho největší přednosti. Snadno se ovládá a nestane se vám, že podlaha je příliš mokrá – otočný mycí návlek je ze savého materiálu, navíc není ani třeba použít žádný mycí prostředek a i tak je výsledek skvělý.

Veronika B.
5f96ca3f7e73cobrazek.png

Revoluční plochý mop 1.2 Spray MAX od Viledy mě opravdu zaujal. Znám jen klasický mop, který se musí namáčet. Tohle je za mě skvělá novinka, která rychle funguje a šetří místo v domácnosti, protože k ní nepotřebujete kýbl. Obsluha je velmi jednoduchá, prostě se jen naplní nádobka vodou a čisticím prostředkem a potom už se jen vytírá. Nádobka je menší, takže má kapacitu spíše na menší plochy, ale to mi nevadí, protože mám malý byt. Mop se dobře obsluhuje a podlahu čistí opravdu spolehlivě.  

Jaký je 1.2 Spray MAX od značky Vileda?

Úklid nebyl nikdy jednodušší! Revoluční plochý mop 1.2 Spray MAX se sprejem a oboustrannou mycí hlavicí si vás získá pro své snadné a rychlé použití. Tento unikátní mop od značky Vileda vám bude věrným asistentem pro každodenní úklid v domácnosti.5f96c9a28640fobrazek.png

Plochý mop s oboustrannou mycí hlavicí je doplněn o nádržku na vodu a rozprašovač. Díky tomu je 1.2 Spray MAX vždy připraven pro rychlý a efektivní úklid všech typů tvrdých podlah. Nádržku naplníte vodou anebo vodou s malým množstvím běžně používaného čisticího prostředku. Pak už jen stisknete spoušť a jemná mlha ze spodní trysky mopu se roznese na podlahu, která je okamžitě připravena k vytírání. Oboustranný otočný mycí návlek je vyroben z kvalitního mikrovlákna, díky kterému z podlahy odstraníte více než 99 % bakterií bez nutnosti použití chemikálií a umyjete až dvakrát větší plochu.
Odnímatelná nádržka na vodu má objem 750 ml, stačí tak na vytření celé velké místnosti. Mycí návlek se ždíme ručně a je možné prát ho v pračce na 60 °C. 1.2 Spray MAX vám zaručí snadný a rychlý úklid, který vašemu domovu dodá pocit čistoty.
1.2 Spray MAX od značky Vileda pořídíte od 749 Kč.
5f8ea1f638094obrazek.pngVíce informací na VILEDA.CZ
5f8ea1b07f848obrazek.png

Naše články:

Vždy připravený 1.2 Spray MAX
Aktuální téma: Hygienicky čistý domov za pár minut
 
 

Reklama